Erzurum – Divriği Tren Saatleri

Divriği – Erzurum Tren Saatleri

Ankara
Kalkış
Hareket SaatiKars
Kalkış
Hareket Saati
Ankara↓17:55Kars↓08:00
Kırıkkale19:47Erzurum11:50
Kayseri01:15Erzincan15:52
Sivas05:18Divriği18:59
Divriği07:57Sivas22:25
Erzincan11:11Kayseri01:29
Erzurum15:28Kırıkkale06:47
Kars Varış19:27Ankara Varış08:53
Doğu Ekspresi Tren Seferleri Pulman, örtülü kuşetli ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Divriği Erzurum Divriği Arası Doğu Ekspresi Hergün karşılıklı 1 tren seferi ile Çalışmaktadır. 

Erzurum Divriği arası TCDD ye ait Doğu ekspresi ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 369 km olup ortalama 6 saat 20 dk sürmektedir. Doğu ekspres tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 25 TL dir. Divriği’den İlk tren 07:57 saatinde hareket etmektedir. Erzurum’dan ise ilk tren 11:50 saatinde hareket etmektedir.

Divriği – Erzurum Tren fiyatları

  • Doğu Ekspresi Pulman Tam 25 TL
  • Doğu Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 35 TL
  • Doğu Ekspresi Yataklı Tek kişi TL 90 Çift Kişi 70 TL

ERZURUM – DİVRİĞİ DOĞU EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Divriği treni saat kaçta? Erzurum’a tren seferi var mı? Doğu Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Erzurum – Divriği trenle kaç saat Sürer?

Erzurum Divriği Erzurum Arası Trenle Yaklaşık  7 Saat sürmektedir.

Divriği – Erzurum tren ile kaç saat sürer? Erzurum – Divriği arası Tren yolu mesafesi 369 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 7 saat 11 dakika sürmektedir, Erzurum-Divriği tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Erzurum – Divriği tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Divriği Erzurum Tren Güzergahı

Erzurum divriği tren yolu güzergahı

Erzurum Garından Divriği tren istasyonuna ve Divriği Garından Erzurum Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferleri düzenlenir. Erzurum Divriği Erzurum ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Erzurum Divriği Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır. Divriği Erzurum Trenle kaç km ? Erzurum Divriği Arası Tren mesafesi 369 km dir.

Divriği Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır.

Divriği Tren istasyonu telefonu 0 352 231 13 13 dır

Erzurum Tren garı çalışma saatleri 08:00 18:00 Saatleri Arası Açıktır.

Erzurum Tren istasyonu telefonu 0 442 234 95 32 dır

Divriği – Erzurum arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Divriği ve Erzurum den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Erzurum – Divriği tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Divriği ve Erzurum den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Erzurum – Divriği treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Divriği – Erzurum Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Divriği – Erzurum Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Divriği – Erzurum tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Divriği veya Erzurum istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Divriği – Erzurum Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Divriği – Erzurum Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Divriği – Erzurum Tren saatleri?

Divriği Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Divriği den İlk tren 07:47 saatinde hareket etmektedir. Erzurum dan ise ilk tren 11:42 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir