izmir – Eskişehir Tren Saatleri

Eskişehir – İzmir Tren Saatleri

Tren AdıEskişehir Kalkışİzmir Kalkış
Ege08.3006.45
İzmavi23.5018.55
Eskişehir izmir tren saatleri Ekim 2021

Eskişehir İzmir tren seferleri; iki şehir arası günlük TCDD’ye ait Ekspres trenler ile 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 571 km olup ortalama 11 saat 20dk sürmektedir. İzmir Mavi tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 47 TL dir.

Tcdd Basmane istasyonundan gün içinde Ege Ekspresi 06:45 saatinde hareket etmektedir. Eskişehir istasyondan ise 08:50 saatinde kalkış yapmaktadır.

Eskişehir ↔ izmir Tren fiyatları

  • İzmir Eskişehir Mavi Trenlerin Fiyatları Pulman Tam 47 TL
  • İzmir Eskişehir Ege Ekspresi 46 TL
  • Eskişehir İzmir Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi 172 TL

İZMİR – ESKİŞEHİR MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

İzmir treni saat kaçta? Eskişehir’e tren seferi var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

İzmir – Eskişehir tren kaç saat Sürer?

Eskişehir – İzmir arası Tren yolu mesafesi 571 Km olduğundan tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 11 saat 34 dk sürmektedir, İzmir Eskişehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İzmir Eskişehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Eskişehir İzmir Tren Güzergahı

İzmir Eskişehir tren yolu güzergahı

Eskişehir İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Eskişehir veya İzmir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Eskişehir İzmir Tcdd İzmir Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Eskişehir İzmir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Eskişehir tren garı

Eskişehir İzmir Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Eskişehir İzmir Tren trenleri İzmir Eskişehir Hattında hergün çalışır

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri 24 Saat Açıktır.

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri arası çalışmaktadır.

Eskişehir Tren istasyonu telefonu  0 222 225 55 55 0 222 225 80 80/336

İzmir Basmane Tren istasyonu telefonu  0 232 484 86 38

Eskişehir – İzmir Arası Hangi trenler Çalışır?

Eskişehir – İZMİR- Eskişehir Arası Sadece Tcdd ye ait İzmir Mavi Ekspres Treni Günde 1 Sefer karşılıklı Çalışmaktadır.

Eskişehir İzmir son tren: Eskişehir İzmir Tren son seferi her gün saat 22:45 de Eskişehir Tren Garından hareket eder.

İzmir Basmane tren garı

Eskişehir İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Eskişehir ve İzmir den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi İzmir Mavi trenleri ile seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

İzmir Eskişehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Eskişehir ve İzmir den Geçen İzmir Mavi trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

İzmir Eskişehir treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Eskişehir İzmir Tcdd İzmir Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Eskişehir İzmir Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ege

İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Ekim 2021

mavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Ekim 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir