izmir ↔ Eskişehir Tren Saatleri

İzmir Eskişehir tren saatleri: TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre Basmane istasyondan gün içinde tek tren 17:47 de hareket etmektedir. Eskişehir istasyondan ise 22:06 saatinde kalkış yapmaktadır.

Eskişehir İzmir tren seferleri: iki şehir arası günlük TCDD ye ait İzmir mavi tren ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 571 km olup ortalama 11 saat 20dk sürmektedir. İzmir Mavi tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 39₺ TL

Eskişehir – İzmir Tren Saatleri

izmir Eskişehir izmir Arası İzm Mavi Treni ile Hergün karşılıklı 1 Tren seferi düzenlenir. 

İzmir
Kalkış
SaatiAnkara
Kalkış
Saati
Basmane↓18:05Ankara↓19:00
Çiğli18:34Polatlı20:00
Menemen18:52Eskişehir22:06
Manisa19:30Kütahya23:32
Akhisar20:22Tavşanlı00:43
Soma21:04Balıkesir05:05
Balıkesir22:47soma06:32
Tavşanlı03:07Akhisar07:15
Kütahya04:02Manisa08:08
Eskişehir05:35Menemen08:51
Polatlı07:38Çiğli09:08
Ankara Varış08:37İzmir Varış09:36

İzmir > Eskişehir Tren Saati

İzmir > Eskişehir Tren Saati

Eskişehir > İzmir Tren saati

Eskişehir > İzmir Tren saati

İzmir – Eskişehir tren kaç saat Sürer ?

Eskişehir – İzmir arası Tren yolu mesafesi 571 Km olduğundan tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 11 saat 34 dk sürmektedir, İzmir Eskişehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İzmir Eskişehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

İzmir Eskişehir tren yolu güzergahı

Eskişehir ↔ izmir Tren fiyatları 2019:

  • İzmir Eskişehir Anahat Trenlerin Fiyatları Pulman Tam 39 TL
  • İzmir Eskişehir Treni Örtülü Kuşetli TL
  • Eskişehir İzmir Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 20 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 31 TL
  • Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Eskişehir İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Eskişehir veya İzmir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Eskişehir İzmir Tcdd İzmir Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Eskişehir İzmir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Eskişehir tren garı

Eskişehir İzmir Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Eskişehir İzmir Tren trenleri İzmir Eskişehir Hattında hergün çalışır

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri : 24 Saat Açıktır İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri arası çalışmaktadır

Eskişehir Tren istasyonu telefonu ? 0 222 225 55 55 0 222 225 80 80/336 İzmir Basmane Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38

Eskişehir – İzmir Arası Hangi trenler Çalışır?

Eskişehir – İZMİR- Eskişehir Arası Sadece Tcdd ye ait İzmir Mavi Ekspres Treni Günde 1 Sefer karşılıklı Çalışmaktadır.

Eskişehir İzmir son tren : Eskişehir İzmir Tren son seferi hergün saat 22:45 de Eskişehir Tren Garından hareket eder İzmir Eskişehir son tren : İzmir Eskişehir Tren son seferi hergün saat 19:15 de İzmir Tren Garından hareket eder

İzmir Basmane tren garı

Eskişehir İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Eskişehir ve İzmir den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi İzmir Mavi trenleri ile seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

İzmir Eskişehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ?

Eskişehir ve İzmir den Geçen İzmir Mavi trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

İzmir Eskişehir treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Eskişehir İzmir Tcdd İzmir Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Eskişehir İzmir Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir