Eskişehir – Sincan Tren Saatleri

Sincan – Eskişehir Tren Saatleri

Kalkış GarıTren Saatleri
Eskişehir>03:27, 04:55
Sincan>20:50, 22:20
Sincan Eskişehir tren saatleri temmuz 2021

Eskişehir Sincan Arası günlük ekspres trenlerden izmavi, Ankara Ekspresi ve Boğaziçi Ekspresi seferleri vardır

Sincan garından Eskişehir yönüne ilk tren 20:50, Eskişehirden ise 03:27 saatinde kalkış yapmaktadır. Eskişehir Sincan arası Ekspres trenler ile günde karşılıklı 2 sefer düzenlenir. Bu Yolculuk 2 saat 50 dakika sürmektedir. Tren Bilet fiyatları İzmavi 21 TL Ankara Ekspresi 24 TL dir

Eskişehir Sincan Tren bilet fiyatları:

  • Ankara Ekspresi Tam Bilet: 24 TL
  • İzmavi Tam bilet 21 TL

SİNCAN – ESKİŞEHİR EN UCUZ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Sincan treni saat kaçta? Eskişehir’e tren seferi var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Eskişehir – Sincan tren ile kaç saat sürer?

Sincan – Eskişehir arası Tren yolu mesafesi 235 Km olduğundan Ekspres Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 11 dakika sürmektedir, Sincan-Eskişehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sincan – Eskişehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Eskişehir Sincan Tren Güzergahı

Sincan Eskişehir Tren Yolu Güzergahı

Eskişehir tren garı çalışma saatleri: Tren istasyonu 07:30 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Tren Garı Telefonu 0 228 215 00 31 dır.

Sincan Lale YHT İstasyunu

Sincan tren garı çalışma saatleri: Yht istasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. yht Garı Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Eskişehir – Sincan arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Eskişehir ve Sincan den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Sincan – Eskişehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Eskişehir ve Sincan den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Sincan – Eskişehir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Eskişehir – Sincan Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Eskişehir – Sincan Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Eskişehir – Sincan tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Eskişehir veya Sincan istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Eskişehir – Sincan Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Eskişehir – Sincan Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ank Eksp

Ankara
kalkış
Hareket Saatiİstanbul
kalkış
Hareket Saati
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:20Bakırköy22:20
Polatlı23:09SÇeşme22:52
Eskişehir01:14Bostancı23:02
Bozüyük01:54Pendik23:11
Bilecik02:33Gebze23:41
Arifiye03:56İzmit00:15
İzmit04:26Arifiye00:41
Gebze05:04Bilecik02:11
Pendik05:28Bozüyük02:48
Bostancı05:48Eskişehir03:27
SÇeşme05:59Polatlı05:22
Bakırköy06:29Sincan06:07
Halkalı
Varış
06:46Ankara
Varış
06:25
Ankara Ekspresi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Ekim 2021

izm mavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Ekim 2021

Boğaz içi

Ankara KalkışHareket SaatiArifiye KalkışHareket Saati
Ankara↓08:15Arifiye↓15:30
Sincan08:32Bilecik17:02
Polatlı09:18Bozüyük17:37
Eskişehir11:23Eskişehir18:12
Bozüyük12:07Polatlı20:17
Bilecik12:49Sincan21:18
Arifiye Varış14:27Ankara Varış21:34
Boğaziçi ekspresi Pandemiden dolayı çalışmamaktadır. Tren Pulman vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Ekim 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir