Karaman Tren Saatleri

Karaman den Nerelere Tren Var?  Toros Ekspresi  ve hızlı Tren ile Adana, Ereğli, Konya, Pozantı, yönüne hergün tren seferi vardır.

BATMAN-KIRIKKALE GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Karaman tren garı çalışma saatleri Karaman Tren Garı 06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Karaman tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 338 213 33 60 dır.

Karaman Tren garına ulaşım Karaman tren istasyonu Karaman merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Karaman tren istasyonu

Karaman de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Karaman den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Karaman seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Karaman den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Karaman Ekspress trenlerinde ise Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Karaman treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Karaman Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Karaman Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Karaman tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Karaman tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Karaman istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Karaman Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Karaman Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Karaman Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla  olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Karaman Tren saatleri? Karaman dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Karaman Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Karamanden İlk tren 00:08 saatinde hareket etmektedir.

Karaman Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Karaman garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Karaman Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Karaman Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir