Karaman Tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Karaman den Nerelere Tren Var ?  Toros Ekspresi  ve hızlı Tren ile Adana, Ereğli, Konya, Pozantı, yönüne hergün tren seferi vardır.

Karaman Tren Seferleri

Karaman ↔ AdanaKaraman ↔ Ereğli
Karaman ↔ Konya Karaman Toros

Karaman tren garı çalışma saatleri ? Karaman Tren Garı 06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Karaman tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 338 213 33 60 dır.

Karaman Tren garına ulaşım Karaman tren istasyonu Karaman merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Karaman tren istasyonu

Karaman de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Karaman den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Karaman seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? Karaman den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Karaman Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Karaman treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Karaman Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Karaman Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Karaman tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Karaman tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Karaman istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Karaman Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Karaman Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Karaman Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla  olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Karaman Tren saatleri? Karaman dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Karaman Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Karamanden İlk tren 00:08 saatinde hareket etmektedir.

Karaman Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Karaman garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Karaman Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Karaman Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Karaman Tren Saatleri 2019 olarak güncel tutulmaya çalışılmaktadır. Karaman tren saatleri ve Karaman tren bilet fiyatları Karaman Tren saatleri Sayfalarında  gösterilmektedir. Karaman Tren kaç saat ? Karaman Tren kaç km ? gibi soruların çözümleri de diğer sayfalardadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir