Manisa – Salihli Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Salihli Manisa Tren Saatleri

Manisa SalihliSalihli Manisa
09:12 12:32 16:44 18:25 21:2404:42, 06:13 09:27, 15:36 19:28
Manisa Salihli tren Seferleri temmuz 2021

İki şehir garları arası günlük 1 Ekspres ve 5 Bölgesel trenlerle karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 71 km olup ortalama 1saat sürmektedir. Manisa Salihli Ekspres Tren bilet fiyatları tam 11 TL dir. Manisa’dan Kalkan İlk tren 09:12 saatinde, Salihli’den Kalkan İlk tren ise 04:42 saatinde hareket etmektedir.

Manisa ↔ Salihli trenle kaç saat Sürer? 

Manisa Salihli Manisa Arası Trenle Yaklaşık  1 Saat sürmektedir. Salihli Manisa Trenle kaç km ? Manisa Salihli Arası Tren mesafesi 71 km dir.

Salihli – Manisa Tren Fiyatları

  • K Mavi Treni Pulman Tam 11 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 23 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi TL 88 Çift Kişi 136 TL

SALİHLİ – MANİSA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Manisa Garından Salihli tren istasyonuna ve Salihli Garından Manisa Tren istasyonuna her gün 5 Tren seferleri düzenlenir. Manisa Salihli Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Salihli Tren garı çalışma saatleri 06 00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır.

Salihli Tren istasyonu telefonu ? 0 236 714 11 04 dır

Manisa Tren garı çalışma Saatleri: 06.00-21.30 Saatleri Arası Çalışır

Manisa Tren istasyonu Telefonu 0 236 231 1696

Salihli Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Manisa Salihli arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Salihli Manisa Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman dır

Manisa Salihli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Salihli ve Manisa dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Manisa Salihli Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Salihli Manisa treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Salihli Manisa Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Manisa Salihli Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Manisa Salihli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Salihli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Salihli veya Manisa istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Manisa Salihli Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Salihli Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Manisa Salihli Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Salihli Manisa Tren saatleri?

Salihli den diğer istasyonlara giden trenlere ait Salihli Manisa Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Salihliden İlk tren 04:41 saatinde hareket etmektedir. Manisadan ise ilk tren 09:14 saatinde hareket etmektedir.

Salihli Manisa Arasında Tren seferleri Var mı?

Salihli Manisa Salihli Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren, Bölgesel Trenlerden Basmane Uşak, Basmane Alaşehir, Alaşehir Manisa Trenleri Hergün Çalışmaktadır.

Manisa Alaşehir

Manisa KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
Manisa↓18:25Alaşehir↓15:00
Turgutlu↓18:52Salihli↓15:36
Salihli↓19:29Turgutlu↓16:11
Alaşehir Varış20:11Manisa Varış16:36
Alaşehir Manisa Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir.

Basmane Alaşehir

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.

Basmane Uşak

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40 15:15Uşak↓06:20 16:20
Çiğli↓08:10 15:45Alasehir↓08:42 18:35
Menemen↓08:28 16:01Salihli↓09:27 19:28
Manisa↓09:12 16:44Turgutlu↓10:06 20:05
Turgutlu↓09:41 17:13Manisa↓10:35 20:33
Salihli↓10:20 17:50Menemen↓11:17 21:18
Alasehir↓11:07 18:34Çiğli↓11:35 21:34
Uşak
Varış
13:19 20:48izmir Varış12:01 22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri Temmuz 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

Kmavi

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021

“Manisa – Salihli Tren Saatleri” üzerine bir yorum

  1. Arasıra trenle yolculuk yapıyorum salihli manisa arası rahat ve güvenli yanlız koltuklar hiç temizlik yapılmıyor yapılmasını rica ediyorum saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir