Manisa ↔ Salihli Tren Saatleri

Manisa Salihli tren saatleri 2019 tren seferleri Yaz dönemi tarifesine göre 21:41 saatinde güncellenmiştir. Salihli Manisa şehirleri arası günlük TCDD ye ait Ekspres ve Bölgesel trenlerle karşılıklı 5 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 71 km olup ortalama 1saat sürmektedir. Manisa Salihli Ekspres Tren bilet fiyatları tam ₺ 8,5 dir

Salihli Manisa Tren Saatleri

Manisa
Tren Kalkış
Saatleri
TrenSalihli
Tren Kalkış
Saatleri
09:14TCDD04:41
12:34TCDD05:58
16:33TCDD09:49
18:20TCDD16:25
21:49TCDD19:34

Salihli Manisa Salihli Arası Anahat Trenlerinden K Mavi Treni Bölgesel Trenlerden Basmne Uşk, Basmne Alaşhir, Alaşhir Manisa Trenleri Hergün Çalışmaktadır.

Manisa ↔ Salihli trenle kaç saat Sürer ? 

Manisa Salihli Manisa Arası Trenle Yaklaşık  1 Saat sürmektedir. Salihli Manisa Trenle kaç km ? Manisa Salihli Arası Tren mesafesi 71 km dir.

  • K Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 23 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi TL 88 Çift Kişi 58 TL

Manisa Garından Salihli tren istasyonuna ve Salihli Garından Manisa Tren istasyonuna her gün 5 Tren seferleri düzenlenir. Manisa Salihli Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Salihli Tren garı çalışma saatleri : 06 00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu ? 0 236 714 11 04 dır

Manisa Tren garı çalışma Saatleri: 06.00-21.30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu Telefonu : 0 236 231 1696

Salihli Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Manisa Salihli arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Salihli Manisa Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman dır

Manisa Salihli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Salihli ve Manisa dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Manisa Salihli Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Salihli Manisa treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Salihli Manisa Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Manisa Salihli Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Manisa Salihli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Salihli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Salihli veya Manisa istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Manisa Salihli Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Salihli Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Manisa Salihli Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Salihli Manisa Tren saatleri? Salihli dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Salihli Manisa Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Salihliden İlk tren 04:41 saatinde hareket etmektedir. Manisadan ise ilk tren 09:14 saatinde hareket etmektedir.

“Manisa ↔ Salihli Tren Saatleri” üzerine bir yorum

  1. Arasıra trenle yolculuk yapıyorum salihli manisa arası rahat ve güvenli yanlız koltuklar hiç temizlik yapılmıyor yapılmasını rica ediyorum saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir