Manisa ↔ Salihli Tren Saatleri

Tcdd 2020 bahar dönemi yolcu tarifesine göre iki şehir garları arası günlük 1 Ekspres ve 3 Bölgesel trenlerle karşılıklı 7 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 71 km olup ortalama 1saat sürmektedir. Manisa Salihli Ekspres Tren bilet fiyatları tam 8,5 TL dir. Manisa’dan Kalkan İlk tren 09:08 saatinde, salihli’den Kalkan İlk tren ise 04:43 saatinde hareket etmektedir.

Salihli Manisa Tren Saatleri

Salihli Manisa Salihli Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren, Bölgesel Trenlerden Basmane Uşak, Basmane Alaşehir, Alaşehir Manisa Trenleri Hergün Çalışmaktadır.

Manisa
Tren h
saatleri
tren
adı
SALİHLİ
Tren h
SAATLERİ
09:08Bölgesel06:06
12:27Bölgesel07:30
14:27Bölgesel09:24
16:28Bölgesel16:22
18:40Bölgesel17:36
19:20Bölgesel19:09
21:33Kmavi04:43

Manisa ↔ Salihli trenle kaç saat Sürer ? 

Manisa Salihli Manisa Arası Trenle Yaklaşık  1 Saat sürmektedir. Salihli Manisa Trenle kaç km ? Manisa Salihli Arası Tren mesafesi 71 km dir.

  • K Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 23 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi TL 88 Çift Kişi 58 TL

Manisa Garından Salihli tren istasyonuna ve Salihli Garından Manisa Tren istasyonuna her gün 5 Tren seferleri düzenlenir. Manisa Salihli Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Salihli Tren garı çalışma saatleri : 06 00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu ? 0 236 714 11 04 dır

Manisa Tren garı çalışma Saatleri: 06.00-21.30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu Telefonu : 0 236 231 1696

Salihli Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Manisa Salihli arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Salihli Manisa Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman dır

Manisa Salihli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Salihli ve Manisa dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Manisa Salihli Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Salihli Manisa treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Salihli Manisa Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Manisa Salihli Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Manisa Salihli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Salihli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Salihli veya Manisa istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Manisa Salihli Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Salihli Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Manisa Salihli Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Salihli Manisa Tren saatleri? Salihli dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Salihli Manisa Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Salihliden İlk tren 04:41 saatinde hareket etmektedir. Manisadan ise ilk tren 09:14 saatinde hareket etmektedir.

Manisa Alaşehir

MANİSA
KALKIŞ
SAATİALAŞEHİR
KALKIŞ
SAATİ
Manisa↓18:40 19:20Alaşehir↓15:35 16:50
Turgutlu↓19:08 19:49Salihli↓16:22 17:36
Salihli↓19:47 20:27Turgutlu↓16:59 18:13
Alaşehir Varış20:32_21:12Manisa Varış17:25_18:39

Basmane Alaşehir

İZMİR KALKIŞSAATİALA ŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00 13:00Alaşehir↓05:20 06:45
Çiğli↓11:30 13:30Salihli↓06:06 07:30
Menem11:45 13:45Turgutlu↓06:46 08:09
Manisa↓12:27 14:27Manisa↓07:16 08:40
Turgutlu↓12:56 14:56Menem08:02 09:26
Salihli↓13:34 15:34Çiğli↓08:19 09:41
Alaşhr Varış14:19_16:20izmir VARIŞ08:45_10:10

Basmane Uşak

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44

Kmavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

“Manisa ↔ Salihli Tren Saatleri” üzerine bir yorum

  1. Arasıra trenle yolculuk yapıyorum salihli manisa arası rahat ve güvenli yanlız koltuklar hiç temizlik yapılmıyor yapılmasını rica ediyorum saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir