Manisa ↔ Salihli Tren Saatleri

Manisa Salihli arası hergün 5 tren karşılıklı sefer yapar. İki istasyon arası 71 km olup trenle yolculuk yaklaşık bir saat sürmektedir. Tren bilet fiyatı 2019 yılında 9,5 TL olmuştur .

Salihli ↔ Manisa Tren Saatleri

Saati FiyatTren AdıTren → Yönü
04:41₺9KmaviSalihli Manisa
05:58AlashrİzmrSalihli Manisa
09:49UsakİzmrSalihli Manisa
16:25AlashrManisaSalihli Manisa
19:34UsakİzmrSalihli Manisa
SaatiTren AdıTren → Yönü
09:14İzmrUsakManisa Salihli
12:34İzmrAlashrManisa Salihli
16:33İzmrUsakManisa Salihli
18:20ManisaAlashrManisa Salihli
21:49₺9KmaviManisa Salihli

Manisa Alaşehir Bölgesel Treni

MANİSA KALKIŞSAATİALAŞEHİR KALKIŞSAATİ
Manisa↓18:20Alaşehir↓15:40
Turgutlu↓18:49Salihli↓16:25
Salihli↓19:33Turgutlu↓17:02
Alaşehir Varış20:22Manisa VArış17:26

Konya Mavi

Konya KalkışSaatiİzmir KalkışSaati
Konya ↓19:15İzmir ↓20:15
Akşehir22:00Çiğli20:43
Afyon23:31Menemen21:01
Uşak01:54Manisa21:49
Alaşehir04:09Turgutlu22:15
Salihli04:41Salihli22:51
Turgutlu05:17Alaşehir23:26
Manisa05:48Uşak01:53
Menemen06:27Afyon04:24
Çiğli06:44Akşehir05:54
İzmir Varış07:12Konya varış08:37

Basmane Uşak

İZMİR KALKIŞSAATİUŞAK KALKIŞSAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli↓08:08 15:31Ala şehir↓08:57 18:40
Mene men↓08:26 15:49Salihli↓09:49 19:34
Manisa↓09:14 16:33Turgutlu↓10:33 20:20
Turgutlu↓09:44 17:04Manisa↓11:06 20:53
Salihli↓10:29 17:46Menemen↓11:51 21:39
Ala şehir↓11:22 18:41Çiğli↓12:09 21:56
Uşak Varış13:42_21:18izmir Varış12:38_22:25

Basmane Alaşehir

İZMİR KALKIŞSAATİALAŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00Alaşehir↓05:15
Çiğli↓11:31Salihli↓05:58
Menemen↓11:49Turgutlu↓06:34
Manisa↓12:34Manisa↓07:02
Turgutlu↓13:01Menemen↓07:51
Salihli↓13:36Çiğli↓08:08
Alaşehir Varış14:17izmir VARIŞ08:36

Salihli Manisa Salihli Arası Anahat Trenlerinden K Mavi Treni Bölgesel Trenlerden Basmne Uşk, Basmne Alaşhir, Alaşhir Manisa Trenleri Hergün Çalışmaktadır.


Manisa ↔ Salihli trenle kaç saat Sürer ? Manisa Salihli Manisa Arası Trenle Yaklaşık  1 Saat sürmektedir. Salihli Manisa Trenle kaç km ? Manisa Salihli Arası Tren mesafesi 71 km dir.

Manisa tren istasyonu
  • K Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 23 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi TL 88 Çift Kişi 58 TL
Salihli Manisa Tren Yolu Güzergahı

Manisa Garından Salihli tren istasyonuna ve Salihli Garından Manisa Tren istasyonuna her gün 5 Tren seferleri düzenlenir. Manisa Salihli Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Salihli tren istasyonu

Salihli Tren garı çalışma saatleri : 06 00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu ? 0 236 714 11 04 dır

Manisa Tren garı çalışma Saatleri: 06.00-21.30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu Telefonu : 0 236 231 1696

“Manisa ↔ Salihli Tren Saatleri” üzerine bir düşünce

  1. Arasıra trenle yolculuk yapıyorum salihli manisa arası rahat ve güvenli yanlız koltuklar hiç temizlik yapılmıyor yapılmasını rica ediyorum saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir