Nazilli Tren Saatleri

Nazilli’den Nerelere Tren Var?  Denizli İzmir Bölgesel Treni, Basmane Nazilli Bölgesel Treni, Söke Denizli Bölgesel Treni, Söke Nazilli Bölgesel Trenleri Göller ekspresi ile Isparta Burdur Aydın, Denizli, Gaziemir, İzmir, Selçuk, Söke, Torbalı, yönüne hergün tren seferi vardır.

NAZİLLİ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Nazilli Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Nazilli trenleri Nazilli Tren istasyonunda her gün çalışır.

Nazilli Bölgesel treni saat kaçta? Nazilli’ye tren seferi var mı? Tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Nazilli tren garı çalışma saatleri? Nazilli Tren Garı 05:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Nazilli tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 256 214 15 89 dır.

Nazilli tren garı

Nazilli de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?  Nazilli den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Nazilli seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Nazilli den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Nazilli treninde Yiyecek içecek bulunur mu?  Nazilli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Nazilli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Nazilli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Nazilli istasyon gişesinden, Nazilli Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Nazilli Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Nazilli Tren saatleri? Nazilli dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Nazilli Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Nazilli dan ilk tren 00:03 da hareket etmektedir

Nazilli Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Nazilli garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Nazilli Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Nazilli Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir