polatlı tavşanlı tren seferleri

Polatlı – Tavşanlı Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

TAVŞANLI – POLATLI TREN SAATLERİ

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Tavşanlı Polatlı Tavşanlı Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Tavşanlı şehir garından mavi tren 02:16 saatinde, Polatlı istasyonundan ise mavi tren 21:36 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlı-Polatlı arası yolculuk süresi 4 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 25 Tl den başlamaktadır.

Tavşanlı ↔ Polatlı Tren Fiyatları

  • Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 25 TL
  • Yataklı vagon ücreti 150 TL

TAVŞANLI – POLATLI TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Polatlı ↔ Tavşanlı trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 283 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 4 saat 13 dakika sürmektedir, Polatlı-Tavşanlı tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

Tavşanlı Tren istasyonu telefonu 0274 6141036 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Tavşanlı Gar, İstasyon, 43430 Tavşanlı/Kütahya

Polatlı Tren istasyonu telefonu 0312 6238441 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Polatlı Tren Garı, Gazi, Atatürk Cd. No:16, 06900 Polatlı/Ankara

Polatlı Tavşanlı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Polatlı ve Tavşanlı’dan geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Tavşanlı Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve Tavşanlı’dan Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Tavşanlı Polatlı treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Polatlı Tavşanlı Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Polatlı Tavşanlı Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Polatlı Tavşanlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Polatlı veya Tavşanlı istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir