Sapanca – Pendik Tren Saatleri

İstanbul – Sapanca Tren Saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
Adapazarı05:50, 07:00, 13:05, 14:52, 18:50Pendik08:02, 11:10, 17:05, 18:05, 20:55
Mtpaşa05:55, 07:05, 13:10, 14:57, 18:55Tuzlax
Arifiye06:04, 07:14, 13:19, 15:06, 19:04Gebze08:23, 11:36, 17:28, 18:26, 21:23
Sapanca06:11, 07:21, 13:26, 15:13, 19:11Diliskelesi08:32, 11:46, 17:38, 18:36, 21:33
İzmit06:34, 07:44, 13:49, 15:36, 19:34Hereke08:38, 11:52, 17:44, 18:42, 21:38
Derince06:40, 07:50, 13:55, 15:42, 19:40Yarımca08:45, 11:59, 17:51, 18:49, 21:45
Yarımca06:48, 07:58, 14:03, 15:50, 19:48Derince08:53, 12:07, 17:59, 18:57, 21:53
Hereke06:55, 08:05, 14:10, 15:57, 19:55İzmit09:00, 12:14, 18:06, 19:04, 22:00
Diliskelesi08:11, 14:17, 16:04, 20:02, 07:02Sapanca09:21, 12:35, 18:27, 19:25, 22:24
Gebze07:11, 08:22, 14:27, 16:13, 20:11Arifiye09:28, 12:42, 18:34, 19:32, 22:31
TuzlaxMpaşa09:37_12:51, 18:43, 19:41, 22:40
Pendik Varış07:30_08:45, 14:46, 16:32, 20:30Ada
pazarı
09:42, 12:56, 18:48, 19:46, 22:45
Ada Ekspresi Tren Saatleri Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir. Tren Pulman tip vagonludur. Güncel Ekim 2021

İki istasyon arası Ada Ekspresi treni istanbul sapanca arasında günde 2 Sefer yapar.

İstanbul Pendik’den sabah 08:09 saatinde ilk tren kalkış yapar, Adapazarı Mithatpaşa garından ise ilk tren sabah 05:55 saatinde kalkış yapar. Tren bilet fiyatı 13,50 tl olup seyahat süresi 1 saat 25 dk dır

sapanca tren istasyonu

Sapanca Pendik Sapanca Tren fiyatları

Ada Ekspresi Tam Bilet: 13,5 TL

SAPANCA – İSTANBUL TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Sapanca treni saat kaçta? İstanbul’a tren seferi var mı? Ada Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Sapanca Kalkışlı ilk tren Sapanca Pendik ilk tren seferi Her gün saat 06:12 de  Sapanca Tren Garından hareket eder.

Pendik kalkışlı ilk tren Pendik Sapanca ilk tren seferi Her gün saat 08:09 de Pendik Tren Garından hareket eder.

Sapanca tren garı çalışma saatleri Sapanca tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Sapanca tren Garı telefonu 0 264 582 01 00 dır.

Pendik tren garı çalışma saatleri: Pendik tren Garı 24 saat Açıktır.

Pendik tren Garı telefonu Pendik Tren istasyonu Telefonu 0 216 354 01 30 dur.

Pendik sapanca trenle kaç saat?

Sapanca Pendik Arası trenle 1 Saat 12 dk sürer. Sapanca Pendik Arası trenle kaç km? iki istasyon Arası tren mesafesi  111 Km dir.

Sapanca Pendik treni kaç saat sürüyor? Sorusunun cevabı da bu sayfada var. Sapanca Pendik tren hattı eski bir hattır. Bu hat Sapanca Pendik tren güzergahı olarak kullanıldığından Sapanca Pendik tren yolu mesafesini ve Sapanca Pendik süresini de kısaltmıştır. Dolayısıyla  Sapanca Pendik tren süratinide yükseltmiştir. Yapılan tren hatları Sapanca Pendik tren yolu kaç km sorusuna da iyi bir yanıt olmuştur.

Sapanca İstanbul Tren Güzergahı

istanbul sapanca treni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir