Sincan Akhisar treni

Sincan ↔ Akhisar tren saatleri

Pandemi nedeniyle 17 Mayıstan sonra YHT ve bölgesel Trenler seferlere başlayacaktır.

Akhisar – Sincan Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

Akhisar Sincan Akhisar Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Akhisar şehir garından mavi tren 20:06 saatinde, Akhisar istasyonundan ise 20:19 saatinde hareket etmektedir. Akhisar-Sincan arası yolculuk süresi 12 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 27 Tl den başlamaktadır.

Akhisar ↔ Sincan Tren Fiyatları

Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 27 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Sincan ↔ Akhisar trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 621 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat 13 dakika sürmektedir, Sincan-Akhisar tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

Akhisar Tren istasyonu telefonu 0236 4141714 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; TCDD AKHİSAR YENİ TREN GARI, Atatürk, 45215 Akhisar/Manisa

Sincan Tren istasyonu telefonu 0312 2702169 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Sincan Gar Atatürk Mah., Atatürk Cad., Sincan/Ankara

Sincan Akhisar arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Sincan ve Akhisar dan geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Akhisar Sincan tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Sincan ve Akhisar den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Akhisar Sincan treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Sincan Akhisar Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Sincan Akhisar Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Sincan Akhisar tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Sincan veya Akhisar istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir