Adapazarı – Balıkesir Tren Seferleri

Anasayfa » Adapazarı – Balıkesir Tren Seferleri

tren saatleri Tren İşletmesi size en iyi Adapazarı – Balıkesir Tren Seferleri, saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Garlar arası sadece 314 km gibi uzun bir mesafedir. Böylelikle tren yolculuğu saatleri kolayca planlayabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Adapazarı – Balıkesir Arası Tren Var mı?

Henüz Adapazarı – Balıkesir arası direkt çalışan Ekspres sefer bulunmamaktadır. Ancak, seyahate Sakarya Arifiye garından başlanıp devamında Eskişehir veya İzmit şehirlerinden birinde aktarma yaparak tren seyahati yapılabilir.

Adapazarı tren sefer saatleri ise, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır.

Adapazarı – Balıkesir Tren Bileti Ne kadar?

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bileti TCDD Tren bileti al linkinden temin edebilirsiniz.

ADAPAZARI – BALIKESİR YOLCULUK BİLGİLERİ
Garlar arası mesafe kaç km?314 km
İstasyonlar arası kaç saat sürer?3 saat 9 dakika
Tren bileti nereden alınır?Tren Bileti Al
Telefon444 82 33

Balıkesir şehrine tren yolculuğu iki şehir arasındaki ulaşım araçlarından en uygun fiyatlı olanıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Adapazarı – Balıkesir Tren Yolculuğu

Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu, Balıkesir şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Ayrıca Balıkesir Garına yapılan tren yolculuğu karbon salınımı emisyon değerleri açısından oldukça düşüktür. Bu da doğaya karşı daha az zarar demektir.

Adapazarı – Balıkesir arası çalışan tren seferleri ve saatleri ile ilgili güncel bilgilere TCDD sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir