Adapazarı – Bandırma Tren Seferleri

Anasayfa » Adapazarı – Bandırma Tren Seferleri

tren saatleri Tren İşletmesi size en iyi Adapazarı – Bandırma Tren Seferleri, saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Garlar arası sadece 280 km gibi uzun bir mesafedir. Böylelikle tren yolculuğu saatlerini kolayca planlayabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Adapazarı – Bandırma Arası Tren Var mı?

Henüz Adapazarı – Bandırma arası direkt çalışan Ekspres sefer bulunmamaktadır. Ancak, seyahate Sakarya Arifiye garından başlanıp devamında Eskişehir veya Gebze şehirlerinden birinde aktarma yaparak tren seyahati yapılabilir.

Adapazarı tren sefer saatleri ise, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır.

Adapazarı – Bandırma Tren Bileti Ne kadar?

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bileti TCDD Tren bileti al linkinden temin edebilirsiniz.

ADAPAZARI – BANDIRMA YOLCULUK BİLGİLERİ
Garlar arası mesafe kaç km?280 km
İstasyonlar arası kaç saat sürer?2 saat 56 dakika
Tren bileti nereden alınır?Tren Bileti Al
Adapazarı Gar Telefonu(0264) 277 37 00

Bandırma şehrine tren yolculuğu iki şehir arasındaki ulaşım araçlarından en uygun fiyatlı olanıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Adapazarı – Bandırma Tren Yolculuğu

Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu, Bandırma şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Ayrıca Bandırma Garına yapılan tren yolculuğu karbon salınımı emisyon değerleri açısından oldukça düşüktür. Bu da doğaya karşı daha az zarar demektir.

Adapazarı – Bandırma arası çalışan tren seferleri ve saatleri ile ilgili güncel bilgilere TCDD sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir