Adapazarı – İstanbul Tren Saatleri

Adapazarı – İstanbul Tren Saatleri ve Ucuz Bilet, Adapazarı Tren Garı ile İstanbul Pendik Tren Garı arasında çalışan Ada Ekspresi treninin yeni güzergahı Adapazarı Gebze Adapazarı’dır. Sonrasında Gebze’den Marmaray ile İstanbul’un her noktasına ulaşabilirsiniz. İkinci alternanif seyahat ise Arifiye Garından direk İstanbul’a hızlı tren seferleridir.

Adapazarı – İstanbul Treni Kalkış Saatleri

Adapazarı Arifiye Tren Garından İstanbul Tren Garlarına her gün 12 hızlı tren seferi yapılır. Özellikle Sabahleyin ilk tren saat 03:59’da kalkış yapıp, saat 06:57’de İstanbul’a varmaktadır. Bu yöndeki son tren ise akşamleyin saat 21:57’de kalkış yapıp, ancak saat 23:51’de varmaktadır.

Adapazarı – İstanbul Trenle Kaç Saat?

İki şehir arasındaki en uzun tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 23 dakika sürmektedir.

Adapazarı – İstanbul Tren Fiyatları

en uygun tam bilet ücreti, 44 TL’dir. Anahat Tren Yataklı Vagon: 468 TL’dir. İndirim oranları bu nedenle yolcu türüne göre hesaplanır.

Adapazarı – İstanbul Tren seferi var mı?

Adapazarı Arifiye garından İstanbul’a TCDD’ye ait Hızlı trenler ve Anahat tren ile her gün seferler yapılmaktadır. Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Adapazarı İstanbul anahat treninde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Adapazarı İstanbul Tren Güzergahı

istanbul tren
istanbul sakarya treni

Sakarya Arifiye Tren Garı Çalışma Saatleri

Şehir istasyonu 05:00-21:30 saatleri içinde çalışmaktadır. Arifiye tren saatleri ile ilgili daha kapsamlı bilgi için iletişim numarası 02642 294423’dür.

TCDD Adapazarı İstanbul Tren Saatleri ve Tren Bileti fiyatlarını incelemek için Trensaat.com’da gezinebilirsiniz. Özellikle Tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz. Veya 444 82 33 nolu telefonu arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.