Gaziemir Aydın Tren Seferleri

Aydın – Gaziemir Tren Saatleri

Gaziemir-Aydın Tren saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriGöller Ekspresi
Aydın Garı07:58 10:46 13:16 14:37 19:1304.14
Gaziemir Garı07:28 11:04 12:50 15:27 17:0323.23
Aydın Gaziemir Tren Saatleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir.

Gaziemir-Aydın arasında TCDD ye ait 2 Bölgesel Tren ve Göller Expresi ile 4 sefer yapılmaktadır. (Pandemiden dolayı) Aydın şehir garından ilk tren 07:58 saatinde, Gaziemir istasyonundan ise 07:28 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 165 km olup yaklaşık 2 saat 11 dakika sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam 11,00 TL

Gaziemir treni saat kaçta? Aydın’a tren seferi var mı? Göller Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Aydın Gaziemir Tren Güzergahı

Gaziemir Aydın tren yolu güzergahı

Aydın Gaziemir Tren fiyatları

  • Aydın Gaziemir Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Göller Ekspresi Tam bilet 13 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 8 TL
  • %15 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 10 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

GAZİEMİR – AYDIN BÖLGESEL TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

Aydın Tren garı çalışma saatleri: 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 322 453 3172 dır Adresi, TCDD Aydın Gar, Hasanefendi-ramazan Paşa Mahallesi, Çine Blv. No:2, Efeler/Aydın

Gaziemir Tren garı çalışma saatleri: 06:00 – 22:00 saatleri arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 232 251 34 32dır Adresi, Gaziemir Tren İstasyonu, Dokuz Eylül Mh., 302. Sk., Gaziemir/İzmir

Gaziemir – Aydın tren ile kaç saat Sürer?

Aydın Gaziemir Diğer Rota: 1 sa. 11 dk. (97,2 km), kalkış: TCDD Aydın Gar varış: Gaziemir Tren İstasyonu

Aydın Gaziemir arası Tren yolu mesafesi 97 Km olduğundan Bölgesel tren ve Göller Ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 11 dakika sürmektedir, Aydın-Gaziemir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Aydın Gaziemir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Gaziemir Aydın arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Gaziemir Aydın istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Aydın Gaziemir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Aydın ve Gaziemir den Geçen Bölgesel trenlerde ve Göller Ekspresi nde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Aydın tren istasyonundan nerelere sefer düzenlenir?

Gaziemir Aydın treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Gaziemir Aydın Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır. Ancak Göller Ekspresi treninde Yiyecek Servisi yapılmaktadır.

Aydın Gaziemir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Gaziemir Aydın tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Gaziemir Aydın arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir. Göller Ekspresi treninin biletini internetten alabilirsiniz

Gaziemir Aydın arası tren seferi var mı?

Gaziemir Aydın Arası Basmane Denizli  ve Aydn izmir, Göller ekspresi Treni Hergün karşılıklı Çalışmaktadır

İzmr Aydın

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gaziemir↓15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 2TL dir.

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:23Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:03
Torbalı00:04Nazilli03:21
Selçuk00:39Aydın04:14
Aydın01:46Selçuk05:17
Nazilli02:38Torbalı05:53
Denizli04:09Menderes Hvx
Burdur06:49Gaziemir06:28
Isparta Varış07:24İzmir Varış06:44
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. Temmuz 2021

İzm den

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir