Elmadağ Tren Saatleri

Elmadağ dan Nerelere Tren Var? Sivas Yozgat Yıldızeli Yerköy Kırıkkale Ankara yönüne hergün hızlı tren ile tren seferi vardır.

Elmadağ-AnkaraElmadağ-Kırıkkale
Elmadağ-SivasElmadağ-Yerköy
Elmadağ-YıldızeliElmadağ-Yozgat


Elmadağ Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Elmadağdan Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Elmadağ Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

ELMADAĞ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Elmadağ Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Elmadağ trenleri Elmadağ Tren istasyonunda hergün çalışır ?

Elmadağ tren garı çalışma saatleri? Elmadağ Tren Garı 07.00-17.00 saatleri Arası Çalışmaktadır.

Elmadağ tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0312 863 1097 dır.

Elmadağ tren istasyonu
Elmadağ Tren garına ulaşım Elmadağ tren istasyonu Elmadağ merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır.

Elmadağ de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Elmadağ dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Elmadağ seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Elmadağ dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Elmadağ treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Elmadağ Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Elmadağ tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Elmadağ tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Elmadağ istasyon gişesinden, Elmadağ Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Elmadağ Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Elmadağ Tren saatleri? Elmadağ dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Elmadağ Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Elmadağ dan ilk tren 00:00 da hareket etmektedir

Elmadağ Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Elmadağ garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir