Pendik Tren Saatleri

Pendik den Hızlı Tren Garından İstanbul da Halkalı Söğütlüçeşme Bakırköy Pendik İzmit Kocaeli Adapazarı Arifiye Bilecik Bozüyük Eskişehir Konya Polatlı Eryaman ve Ankara yönüne Günde 6 Hızlı Tren seferi vardır.

PENDİK TREN SAATLERİ

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
Adapazarı05:50, 07:00, 13:05, 14:52, 18:50Pendik08:02, 11:10, 17:05, 18:05, 20:55
Mtpaşa05:55, 07:05, 13:10, 14:57, 18:55Tuzlax
Arifiye06:04, 07:14, 13:19, 15:06, 19:04Gebze08:23, 11:36, 17:28, 18:26, 21:23
Sapanca06:11, 07:21, 13:26, 15:13, 19:11Hereke08:38, 11:52, 17:44, 18:42, 21:38
İzmit06:34, 07:44, 13:49, 15:36, 19:34Yarımca08:45, 11:59, 17:51, 18:49, 21:45
Derince06:40, 07:50, 13:55, 15:42, 19:40Derince08:53, 12:07, 17:59, 18:57, 21:53
Yarımca06:48, 07:58, 14:03, 15:50, 19:48İzmit09:00, 12:14, 18:06, 19:04, 22:00
Hereke06:55, 08:05, 14:10, 15:57, 19:55Sapanca09:21, 12:35, 18:27, 19:25, 22:24
Gebze07:11, 08:22, 14:27, 16:13, 20:11Arifiye09:28, 12:42, 18:34, 19:32, 22:31
TuzlaxMpaşa09:37_12:51, 18:43, 19:41, 22:40
Pendik Varış07:30_08:45, 14:46, 16:32, 20:30Ada
pazarı
09:42, 12:56, 18:48, 19:46, 22:45
Ada Ekspresi Tren Saatleri Ağustos 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.
16/08/2021 den itibaret geçerli
16/08/2021 den itibaret geçerli

PENDİK YHT EKONOMİ SINIFI TREN BİLET FIYATLARI

PENDİK YHT EKONOMİ SINIFI TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Pendik Hızlı tren garı çalışma saatleri? Pendik Yht Tren Garı 7/24 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Pendik Hızlı tren istasyonu telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0216 3540130 dır.

Pendik YHt Garı Adres: Batı, Hatboyu Cd. No:42 D:48, 34890 Pendik/İstanbul

Pendik de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Pendik YHT garından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır. Trenler koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon ve Yemekli vagon olarak üçe ayrılır

Pendik seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir?

Pendik den Geçen YHT Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar dır Ayrıca Hızlı trende Yemekli Vagonda vardır. Ankara Ekspresinde ise yataklı vagonlarda bulunmaktadır.

Pendik YHT treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Pendik YHT ve Anahat Tcdd trenlerinde yemekli vagon vardır.

Pendik tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren için Pendik YHT tcdd biletinizi internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bölgesel trenlerde sadece istasyon gişelerinden temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir