Isparta – Nazilli Tren Saatleri

İstasyonKalkış Saati
Isparta22:30
Burdur22:20
Denizli02:04
Nazilli03:27
Aydın04:20
Selçuk05:28
Torbalı06:05
Menderes Hvx
Gaziemir06:41
İzmir Varış06:57
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. 2022

Isparta Nazilli Tren Seferleri

Isparta NazilliTren Gar’ları arası Tcdd’ye ait Göller Ekspresi Treni sefer yapmaktarır. Bu tren her gün iki şehir arasında karşılıklı 1 sefer hizmet vermektedir. Yolculuğunuzu A sınıfı 2+2 pulman vagonlarda yapabilirsiniz.

Isparta Nazilli Treni saat kaçta?

Isparta şehir Garı’ndan kalkan Göller Ekspresi akşam 22:30 saatinde, Nazilli Garı’ndan ise tek tren gece 02:26 saatinde hareket etmektedir. Nazilli Isparta tren istasyonları arası yapacağınız bu yolculuk 4 saat 50 dakika sürmektedir.

Isparta – Nazilli trenle kaç saat Sürer?

Nazilli – Isparta arası Tren yolu mesafesi 243 Km olduğundan Göller Ekspresi ile tren yolculuğunuz yaklaşık, 4 saat 50 dakika sürmektedir.

Nazilli – Isparta Tren fiyatları:

Isparta Nazilli Arası Çalışan Göller Eksresi treni 2+2 A sınıfı Pulman vagon Tam bilet fiyatı 45 TL dir.

trensaat.com

Tren Bileti İndirimi Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Tren biletlerine öğrenci ve sosyal indirim %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaşına % 50
  • Çocuk (0-6) Ücretsiz.

TCDD Tren Bileti Satın Al

Nazilli Tren garı çalışma saatleri: Gar açıkmı? Nazili Garı 05.00-21.30 saatleri arası çalışmaktadır.

Isparta Tren garı çalışma saatleri: Bu gar 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır.

Nazilli Isparta Tren Güzergahı

Isparta Nazilli Tren yolu güzergahı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.