İstanbul – Adana Tren Saatleri

Anasayfa » İstanbul – Adana Tren Saatleri

İstanbul – Adana Tren Kalkış Saatleri

Güncel İstanbul – Adana Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında her gün aktarmalı trenler ile 1 sefer yapılmaktadır. Hızlı Tren Sögütlü Çeşme garından saat 09.10’da kalkış yapar. Devamında Konya’da aktarma yaptıktan sonra saat 22.06’da Adana Tren İstasyonuna varmaktadır.

S Çeşme >KonyaTrenFiyat
06:3011:22Hızlı Tren₺630,00
09:1014:14YHT₺630,00
Konya >AdanaTrenFiyat
15:2022:06Toros Ekspresi₺200,00

İstanbul – Adana arası tren ile nasıl gidilir?

İki şehir arası direk tren seferi şimdilik yoktur. Ancak İstanbul’dan Adana’yı birbirine bağlayan Konya garından aktarma yaparak, yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Öncelikle Trenle Konya’ya gitmelisiniz. Sonrasında Konya’dan Adana’ya giden trenlerin saatlerini inceleyip, aktarma sırasındaki mola süresinizi ayarlayabilirsiniz. Güzergahınız sırasıyla İstanbul İzmit Sakarya Eskişehir Konya Karaman Tarsus ve Adana olacaktır.

Kalkış Şehriİstanbul
Aktarma ŞehriKonya
Varış ŞehriAdana
Mesafe1016,5 km
En Popüler TrenToros Ekspresi
Sefer Sayısı1
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonVar
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

İstanbul – Adana Arası Tren Güzergah ve Duraklar

Hızlı Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Bakırköy > Söğütlüçeşme > Bostancı > Pendik > Gebze’de durur. Sonrasında İzmit > Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir İstasyonlarında duruş yaparak en son Konya şehir garında mola verir.

Toros Ekspresi Treni, Konya Şehir garından kalkış yapar ve devamında Çumra, Arıkören, Karaman, Sudurağı, Ayrancı, Ereğli’de durur. Sonrasında Çakmak, Osmancık, Ulukışla, Gümüş, Çiftehan, Pozantı, Belemedik, Hacıkırı, Karaisalıbucağı, Kelebek, Durak, Yenice’de durur. Devamında Şehitlik, Şakirpaşa İstasyonlarında duruş yaparak en son Adana şehir garında seferini tamamlar.

İstanbul Adana Tren
İstanbul Adana Güzergah

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi İstanbul – Adana Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. İstanbul Tren Garları genellikle 06:00 – 23:59 saatleri arası çalışmaktatır. Adana’ya tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir