Malatya > Batman Tren Saatleri

Anasayfa » Malatya > Batman Tren Saatleri

Malatya > Batman Tren Kalkış Saatleri

Güncel Malatya > Batman Tren Saatleri ve bileti, garlar arası haftanın 5 günü TCDD’ye ait Kurtalan Ekspresi Treni ile tek sefer yapılmaktadır. Tren Salı, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri özellikle 04.03 saatinde kalkış yapıp öğlen 12.46 saatinde Batman Tren İstasyonuna varış yapmaktadır.

Kalkış SaatiVarış SaatiTren AdıSefer Günü
04:0312:46Kurtalan Ekspresis,pe,c,ct,pz

Malatya > Batman Trenle Kaç Saat?

Kurtalan Ekspresi ile yolculuk yaklaşık 8 saat 43 dakika sürmektedir.

Malatya > Batman Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bilet fiyatı 131 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz kompartıman ücreti 954 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Batman Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Malatya > Batman Tren Seferi Var mı?

TCDD’ye ait Kurtalan Ekspresi ile haftanın beş günü tren seferi yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Kurtalan Ekspresi treninde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

TrenTrenTren
351 km8s 43dk1 Sefer
varvarvar

Malatya – Batman Arası Güzergah ve Durakları

Kurtalan Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında > Battalgazi > Fırat > Duruş > Kuşsarayı > Pınarlı > Baskil > Şefkat > Yolçatı > Uluova > Kürk > Sivrice > Gölcük > Gezin > Maden > Sallar > Ergani > Duruş > Diyarbakır > Bozdemir > Ulam > Bismil > Çöltepe > Salat İstasyonlarında duruş yaparak en son Batman şehir garında seferini tamamlar.

malatya batman tren
Malatya Batman güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Malatya Tren Garı genellikle 07:00 – 23:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0422 2124040‘dır. Batman’a tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir