Sivas > Batman Tren Saatleri

Anasayfa » Sivas > Batman Tren Saatleri

Sivas > Batman Tren Kalkış Saatleri

Güncel Sivas > Batman Tren Saatleri ve bileti, Tren Garları arası haftanın 5 günü Kurtalan Ekspresi Treni ile tek sefer yapılmaktadır. Tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri 23.26 saatinde kalkış yapmakta ve ertesi gün 12.46 saatinde Batman Tren İstasyonuna varmaktadır.

Sivas >BatmanTrenSefer günü
23:2612:46Kurtalan Ekspresipt,ç,p,c,ct

Sivas > Batman Trenle Kaç Saat?

Kurtalan Ekspresi ile yolculuk 13 saat 20 dakika sürmektedir.

Sivas > Batman Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bilet fiyatı 225 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz kompartıman ücreti 1395 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Batman Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Sivas > Batman Tren Seferleri

TCDD’ye ait Kurtalan Ekspresi ile haftanın beş günü tren seferi yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Kurtalan Ekspresi treninde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

TrenTrenTren
579 km13s 20dk1 Sefer
varvarvar

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Sivas – Batman Arası Güzergah ve Durakları

Kurtalan Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Bostankaya > Tecer > Yenikangal > Çetinkaya > Demiriz > Akçamağara > Akgedik > Hekimhan > Yazıhan > Malatya > Battalgazi > Fırat > Duruş > Kuşsarayı > Pınarlı > Baskil > Şefkat > Yolçatı > Uluova > Kürk > Sivrice > Gölcük > Gezin > Maden > Sallar > Ergani > Duruş > Diyarbakır > Bozdemir > Ulam > Bismil > Çöltepe > Salat İstasyonlarında duruş yaparak en son Batman şehir garında seferini tamamlar.

sivas batman tren
Sivas Batman güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sivas Tren Garı genellikle 24 saat açıktır. Telefonu (0346) 2211091’dir. Batman’a tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir