Sivas > Batman Tren Saatleri

Anasayfa » Sivas > Batman Tren Saatleri

Sivas > Batman Tren Kalkış Saatleri

Güncel Sivas > Batman Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında haftanın 5 günü 1 sefer yapılmaktadır. Kurtalan Ekspresi şehir garından 23.18 saatinde kalkış yapmakta olup devamında saat 12.46’da Batman’a varmaktadır.

Sivas >BatmanTrenSefer günüFiyat
23:1812:46Kurtalanpt,ç,p, c,ct₺225

Kurtalan Ekspresi Sivas’dan Batman yönüne özellikle Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Sivas > Batman Trenle Kaç Saat?

Kurtalan Ekspresi ile yolculuk 13 saat 28 dakika sürmektedir.

Sivas > Batman Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bilet fiyatı 225 TL’dir. Eğer ki yolculuğunuzu yataklı tren ile yapmak isterseniz kompartıman ücreti 1395 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Batman Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Sivas > Batman Tren Seferleri 2024

TCDD’ye ait Kurtalan Ekspresi ile haftanın beş günü tren seferi yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Kurtalan Ekspresi treninde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

Kalkış ŞehriSivas
Varış ŞehriBatman
Mesafe579 km
Sefer Sayısı1
En Popüler TrenKurtalan
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonVar
Yemekli VagonVar
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Sivas – Batman Arası Güzergah ve Durakları

Kurtalan Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Bostankaya, Tecer, Yenikangal, Çetinkaya’da durur. Sonrasında Demiriz, Akçamağara, Akgedik, Hekimhan, Yazıhan, Malatya, Battalgazi, Fırat, Kuşsarayı, Pınarlı, Baskil, Şefkat, Yolçatı’da durur. Devamında Uluova, Kürk, Sivrice, Gölcük, Gezin, Maden, Sallar, Ergani, Diyarbakır, Bozdemir, Ulam, Bismil’de durur. Sonrasında Çöltepe, Salat İstasyonlarında duruş yaparak en son Batman şehir garında seferini tamamlar.

sivas batman tren
Sivas Batman güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Sivas – Batman Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Sivas Tren Garı genellikle 06:30 – 23.30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0346 2211091’dir. Batman’a tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir