Malatya – Elazığ Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Elazığ ↔ Malatya Tren Saatleri

Tren GarıRaybüs SaatleriVangölü Saatleri
Elazığ>xx
Malatya>xx
Pandemiden dolayı çalışmıyoruz

Elazığ Malatya arası haftanın belirli günlerinde TCDD ye Vangölü ekspresi ve Raybüs ile karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 119 km olup ortalama 2 saat 19 dk sürmektedir. Vangölü express tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 11Tl dir.

Elazığ Malatya Elazığ Arası Raybüs seferler ve Fırat Ekspresi Hergün Van gölü haftada iki gün Çalışmaktadır.  Elazığ – Malatya – Elazığ Arasında hizmet veren tren seferlerinin hareket saatleri tabloları aşağıda verilmiştir.

Malatya Elazığ Malatya arasında haftada 2 gün çalışan Van gölü Ekspresi Malatya dan Haftanın Salı ve Pazar günleri Elazığ dan Salı ve Perşembe Günleri hareket eder Trende Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Malatya ↔ Elazığ trenle kaç saat Sürer?

Malatya Elazığ Malatya Arası Trenle Yaklaşık  2,5 Saat sürmektedir.

Malatya Elazığ Tren Yolu Güzergahı

Elazığ ↔ Malatya Tren fiyatları:

  • Van gölü Ekspresi Pulman Tam 11 TL
  • Raybüs pulman Tam 11 TL
  • Fırat Ekspresi pulman tam 11 TL
  • Van gölü Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 25 TL
  • Van gölü Ekspresi Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 7 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 8 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Malatya Garından Elazığ tren istasyonuna ve Elazığ Garından Malatya Tren istasyonuna her gün 2 Tren seferleri düzenlenir. Malatya Elazığ Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

elazığ tren istasyonu

Elazığ Tren garı çalışma saatleri 05:30 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır.

Malatya Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır.

Elazığ Tren istasyonu telefonu 0 424 212 18 67 dır.

Malatya Tren istasyonu telefonu 0 422 212 40 40 dır.

Elazığ Malatya Trenle kaç km? Malatya Elazığ Arası Tren mesafesi 119 km dir.

Malatya tren istasyonu

Elazığ Malatya arası öğlen ilk tren saati, 14:01 de Raybüs hareket etmektedir. Malatya Elazığ gece 01:54 de Van gölü, son tren sabah 06:45 de hızlı tren hareket etmektedir.

Malatya Elazığ arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Elazığ Malatya arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Malatya Elazığ Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Elazığ Malatya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Malatya ve Elazığ dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Ekspres trenlerinde ise Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Malatya Elazığ treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Malatya Elazığ Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Vangölü ekspresinde ise yemekli vagon vardır.

Elazığ Malatya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Elazığ Malatya arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Van gölü Ekspresi treni ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bu hatta Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur.

Malatya Elazığ Tren saatleri?

Malatya dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Malatya dan İlk tren 01:54 saatinde hareket etmektedir. Elazığ dan ise ilk tren 14:01 saatinde hareket etmektedir.

Raybüs

ELAZIĞ
KALKIŞ
SAATİMALATYA
KALKIŞ
SAATİ
Elazığ↓18:10Malatya↓06:45
Malatya Varış20:23Elazığ Varış08:50

Vangölü

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara10:55Tatvan07:55
Kırıkkale12:54Muş09:28
Yerköy14:49Genç11:14
Şefaatlı15:32Elazığ14:00
Kayseri18:22Malatya16:48
Şarkışla20:18Hekimhan17:55
Sivas21:40Sivas20:45
Hekimhan00:46Şarkışla22:30
Malatya02:16Kayseri00:38
Elazığ05:03Şefaatlı03:38
Genç07:36Yerköy04:23
Muş09:29Kırıkkale06:16
Tatvan Varış11:10Ankara Varış08:12
Van gölü Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Güncel Mayıs 2021

Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

“Malatya – Elazığ Tren Saatleri” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir