Malatya – Elazığ Tren Saatleri

Elazığ – Malatya Tren Saatleri

Tren AdıElazığ MalatyaMalatya Elazığ
Fırat Ekspresi08.3016.31
Vangölü15.4703.11
Malatya Elazığ Tren Seferleri temmuz 2021

Elazığ Malatya arası haftanın belirli günlerinde TCDD Vangölü ekspresi, Her gün Fırat Ekspresi ve Raybüs ile karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Gün içinde Elazığ’dan 08:30 saatinde Fırat Ekspresi, Malatya’dan 03:11 saatinde Vangölü Ekspresi hareket etmektedir. Bu yolculuk 119 km olup ortalama 2 saat 19 dk sürmektedir. Vangölü ekpresi tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 17 Tl dir.

Malatya ↔ Elazığ trenle kaç saat Sürer?

Malatya Elazığ Malatya Arası Trenle Yaklaşık  2,5 Saat sürmektedir.

Malatya Elazığ Tren Yolu Güzergahı

Elazığ Malatya Elazığ Arası Raybüs seferler ve Fırat Ekspresi Hergün Van gölü haftada iki gün Çalışmaktadır.  Elazığ – Malatya – Elazığ Arasında hizmet veren tren seferlerinin hareket saatleri tabloları aşağıda verilmiştir.

Elazığ ↔ Malatya Tren fiyatları:

  • Van gölü Ekspresi Pulman Tam 17 TL
  • Raybüs pulman Tam 11 TL
  • Fırat Ekspresi pulman tam 17 TL
  • Van gölü Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 25 TL
  • Van gölü Ekspresi Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi 185 TL

MALATYA – ELAZIĞ FIRAT EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Malatya Garından Elazığ tren istasyonuna ve Elazığ Garından Malatya Tren istasyonuna her gün 2 Tren seferleri düzenlenir. Malatya Elazığ Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

elazığ tren istasyonu

Elazığ Tren garı çalışma saatleri 05:30 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır.

Malatya Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır.

Elazığ Tren istasyonu telefonu 0 424 212 18 67 dır.

Malatya Tren istasyonu telefonu 0 422 212 40 40 dır.

Elazığ Malatya Trenle kaç km? Malatya Elazığ Arası Tren mesafesi 119 km dir.

Malatya tren istasyonu

Elazığ Malatya arası öğlen ilk tren saati, 14:01 de Raybüs hareket etmektedir. Malatya Elazığ gece 01:54 de Van gölü, son tren sabah 06:45 de hızlı tren hareket etmektedir.

Malatya Elazığ arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Elazığ Malatya arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Malatya Elazığ Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Elazığ Malatya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Malatya ve Elazığ dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Ekspres trenlerinde ise Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Malatya Elazığ treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Malatya Elazığ Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Vangölü ekspresinde ise yemekli vagon vardır.

Elazığ Malatya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Elazığ Malatya arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Van gölü Ekspresi treni ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bu hatta Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur.

Malatya Elazığ Tren saatleri?

Malatya dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Malatya dan İlk tren 01:54 saatinde hareket etmektedir. Elazığ dan ise ilk tren 14:01 saatinde hareket etmektedir.

Elazığ KalkışHareket SaatiAdana
Kalkış
Hareket Saati
Elazığ↓08:30Adana↓08:35
Malatya11:19Ceyhan09:24
Gölbaşı13:51Osmaniye10:02
Osmaniye17:21Gölbaşı13:52
Ceyhan17:57Malatya16:31
Adana Varış18:44Elazığ Varış19:09
Fırat Ekspres pulman tip vagonlardan oluşur Güncel Temmuz 2021

Raybüs

ELAZIĞ
KALKIŞ
SAATİMALATYA
KALKIŞ
SAATİ
Elazığ↓18:10Malatya↓06:45
Malatya Varış20:23Elazığ Varış08:50
Malatya Elazığ Raybüs Seferleri

Vangölü

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara11:20Tatvan09:00
Kırıkkale13:21Muş10:35
Yerköy15:18Genç12:35
Şefaatlı16:02Elazığ15:47
Kayseri18:56Malatya18:51
Şarkışla20:57Hekimhan20:01
Sivas22:25Sivas22:50
Hekimhan01:39Şarkışla00:41
Malatya03:11Kayseri03:07
Elazığ06:30Şefaatlı05:49
Genç09:16Yerköy06:34
Muş11:22Kırıkkale08:27
Tatvan Varış13:08Ankara Varış10:25
Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

“Malatya – Elazığ Tren Saatleri” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir