osmaniye tarsus tren seferleri

Osmaniye – Tarsus Tren Saatleri

Tarsus – Osmaniye Tren Saatleri

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:10Bahçe↓08:09
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:56Ceyhan↓09:25
Kiremithane19:02İncirlik↓10:01
İncirlik↓19:11Kiremithane10:08
Ceyhan↓19:47Adana↓10:23
Osmaniye↓20:22Yenice↓10:47
Bahçe↓21:00Tarsus↓11:03
Islahiye
Varış
21:39Mersin Varış11:35
Islahiye Mersin Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Tarsus Osmaniye Tarsus Arası  Bölgesel Trenlerinden Mrsn Isliye Treni her gün Çalışır.

Osmaniye Tarsus arası 1 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Osmaniye’den İlk tren 08:48 saatinde hareket etmektedir. Tarsus’dan ise ilk tren 18:10 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 144 km olup yaklaşık 2 Saat sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 10 TL

Osmaniye Garından Tarsus tren istasyonuna ve Tarsus Garından Osmaniye Tren istasyonuna haftanın her günü  1 Tren seferi düzenlenir. Osmaniye Tarsus Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Tarsus Osmaniye tren bilet fiyatları

  • Tarsus Osmaniye tam bilet fiyatı 10 TL’dir

TARSUS – OSMANİYE TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Osmaniye ↔ Tarsus trenle kaç saat Sürer? 

Tarsus Osmaniye Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat sürmektedir. Osmaniye Trenle kaç km? Osmaniye Tarsus Arası Tren mesafesi 144 km dir.

Tarsus Osmaniye Tren Yolu Güzergahı

Tarsus Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır.

Tarsus Tren istasyonu telefonu 0 324 624 17 15 dır.

Osmaniye Tren garı çalışma saatleri 08:00 – 20:00 Saatleri Arası Açıktır.

Osmaniye Tren istasyonu telefonu 0 328 814 10 49 dır.

Osmaniye Tarsus arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Osmaniye Tarsus istasyonlarından geçen tek bölgesel tren TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trendir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Osmaniye Tarsus tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Tarsus ve Osmaniye’den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Osmaniye Tarsus treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Osmaniye Tarsus Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Tarsus Osmaniye tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Osmaniye Tarsus tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden alabilirsiniz. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Osmaniye Tarsus arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Osmaniye Tarsus Tren saatleri?

Osmaniye Tarsus Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Osmaniye Garından İlk tren 20:12 saatinde hareket etmektedir. Tarsus Garından ise ilk tren 10:47 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir