Salihli – Çiğli Tren Saatleri

Anasayfa » Salihli – Çiğli Tren Saatleri

Salihli – Çiğli Tren Kalkış Saatleri

Tren saatleri size en iyi Salihli – Çiğli tren saatleri ve tren bileti fiyatlarını bulmanızı sağlar. Böylece tren yolculuğu kolayca planlanabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Salihli tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu en hızlı 2 saat 12 dakika sürmektedir.

KalkışVarışSüreTren
05:0507:192s 14dkKonya Mavi
06:1508:322s 17dkAlaşehir – İzmir
07:5510:072s 12dkAlaşehir – İzmir
09:2411:442s 20dkUşak – İzmir
19:3621:442s 8dkUşak – İzmir

Salihli – Çiğli Tren Bileti

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 85 TL’dir.

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

Bölgesel Tren Seferleri

Tcdd’ye ait Bölgesel tren ile tren yolculuğu, Çiğli şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

TrenTrenTren
115 km2s 12dk5 Sefer
varvarvar

Salihli – Çiğli Arası Güzergah ve Duraklar

Konya Mavi Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Ahmetli > Urganlı > Turgutlu > Manisa > Muradiye > Menemen İstasyonlarında duruş yaparak en son Çiğli şehir garında seferini tamamlar.

Çiğli Salihli Güzergah
Çiğli Salihli Güzergah

Ayrıca Çiğli’ye yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Salihli – Çiğli arası yapılan seferler ile ilgili bilgilerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız https://tcddtasimacilik.gov.tr adresinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir