Soma – Çiğli Tren Saatleri

Anasayfa » Soma – Çiğli Tren Saatleri

Soma – Çiğli Tren Kalkış Saatleri

Tren saatleri size en iyi Soma – Çiğli tren saatleri ve tren bileti fiyatlarını bulmanızı sağlar. Böylece tren yolculuğu kolayca planlanabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Kalkış SaatiVarış SaatiSüresiTren Adı
05:4908:082s 19dkİzmir Mavi
15:4118:443s 3dkEge Ekspresi
18:4621:092s 23dk17 Eylül Ekspresi

Soma tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu en hızlı 2 saat 19 dakika sürmektedir.

Soma – Çiğli Tren Bileti

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 100 TL’dir.

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

17 Eylül Ekspresi ile Seyahat

Tcdd’ye ait 17 Eylül Ekspresi ile tren yolculuğu, Çiğli şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

TrenTrenTren
151 km2s 19dk3 Sefer
varvarvar

Soma – Çiğli Arası Güzergah ve Duraklar

İzmir Mavi Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Kırkağaç > Akhisar > Saruhanlı > Manisa > Muradiye > Emiralem > Menemen İstasyonlarında duruş yaparak en son Çiğli şehir garında seferini tamamlar.

Çiğli Soma Güzergah
Çiğli Soma Güzergah

Ayrıca Çiğli’ye yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Soma – Çiğli arası yapılan seferler ile ilgili bilgilerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız https://tcddtasimacilik.gov.tr adresinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir