Tavşanlı – Çiğli Tren Saatleri

Anasayfa » Tavşanlı – Çiğli Tren Saatleri

Tavşanlı – Çiğli Tren Hareket Saatleri

Güncel Tavşanlı – Çiğli Tren Saatleri ve bileti, garlar arası TCDD’ye ait ekspres trenlerle haftanın her günü 2 sefer yapılmaktadır. İlk tren Şehir Garından 00.24 saatinde kalkış yapıp keyifli bir yolculuktan sonra  sonra Çiğli Tren İstasyonuna varmaktadır.

Tavşanlı >ÇiğliSüresiTren Adı
01:0708:087s 1dkİzmir Mavi
10:3818:448s 6dkEge Ekspresi

Tavşanlı – Çiğli Trenle Kaç Saat?

Çiğli tren seferleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca iki şehir arası tren yolculuğu en hızlı 7 saat 1 dakika sürmektedir.

Tavşanlı – Çiğli Tren Bileti Fiyatları

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bilet 235 TL’dir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Çiğli Gidiş Dönüş bilet, ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

Mavi Tren ile Seyahat

Tcdd’ye ait Mavi tren ile tren yolculuğu, Çiğli şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

TrenTrenTren
415 km7s 1dk2 Sefer
varvarvar

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Tavşanlı – Çiğli Arası Güzergah ve Duraklar

İzmir Mavi Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Balıköy > Dursunbey > Balıkesir > Savaştepe > Soma > Kırkağaç > Akhisar > Saruhanlı > Manisa > Muradiye > Emiralem > Menemen İstasyonlarında duruş yaparak en son Çiğli şehir garında seferini tamamlar.

Çiğli Tavşanlı Güzergah
Çiğli Tavşanlı Güzergah

Ayrıca Çiğli’ye yapılan tren yolculuğu Co2 emisyon değerleri açısından diğer motorlu ulaşım araçlarına göre 30 kat daha azdır.

Tavşanlı – Çiğli arası yapılan seferler ile ilgili bilgilerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız https://tcddtasimacilik.gov.tr adresinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir