Sincan Balıkesir Tren Seferleri

Sincan – Balıkesir Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Balıkesir ↔ Sincan Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:00Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Mayıs 2021

Balıkesir Sincan Balıkesir Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Sincan şehir garından mavi tren 20:19 saatinde, Balıkesir istasyonundan ise mavi tren 22:10 saatinde hareket etmektedir. Balıkesir-Sincan arası yolculuk süresi 9 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 24 Tl den başlamaktadır.

Balıkesir ↔ Sincan Tren Fiyatları

Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 25 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Sincan ↔ Balıkesir trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Trenle Yaklaşık 9 Saat sürmektedir. Tren yolu mesafesi 520 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat 13 dakika sürmektedir, Sincan-Balıkesir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Balıkesir Tren istasyonu telefonu 0266 2410300 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Balıkesir Tren Garı Gümüsçesme, Altıeylül/Balıkesir

Sincan Tren istasyonu telefonu 0312 2702169 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Sincan Gar Atatürk Mah., Atatürk Cad., Sincan/Ankara

Sincan Balıkesir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Sincan ve Balıkesir den geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Balıkesir Sincan tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Sincan ve Balıkesir den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Balıkesir Sincan treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Sincan Balıkesir Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Tcdd Mavi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Sincan Balıkesir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Sincan veya Balıkesir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir