Menemen Sincan Tren Seferleri

Sincan – Menemen Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Menemen ↔ Sincan Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:00Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Mayıs 2021

Menemen Sincan Menemen Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Menemen şehir garından mavi tren 18:39 saatinde, Menemen istasyonundan ise mavi tren 20:19 saatinde hareket etmektedir. Menemen-Sincan arası yolculuk süresi 13 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 22 Tl den başlamaktadır.

Menemen ↔ Sincan Tren Fiyatları

Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 25 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Sincan ↔ Menemen trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Trenle Yaklaşık 13 Saat sürmektedir. Tren yolu mesafesi 404 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 11 saat 13 dakika sürmektedir, Sincan-Menemen tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Menemen Tren istasyonu telefonu 0232 8321342 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Menemen Metro Istasyonu, Esatpaşa, Niyazi Kaplangi Cd. 4 L, 35660 Menemen/İzmir

Sincan Tren istasyonu telefonu 0312 2702169 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Sincan Gar Atatürk Mah., Atatürk Cad., Sincan/Ankara

Sincan Menemen arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Sincan ve Menemen dan geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Menemen Sincan tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Sincan ve Menemen den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Menemen Sincan treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Sincan Menemen Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Sincan Menemen Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Sincan Menemen tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Sincan veya Menemen istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir