Soma – Polatlı Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓19:05Ankara↓21:00
Çiğli19:33Sincan21:26
Menemen19:54Polatlı22:10
Manisa20:42Eskişehir00:20
Akhisar21:25Kütahya01:29
Soma22:00Tavşanlı02:17
Balıkesir23:40Balıkesir05:33
Tavşanlı03:21soma06:09
Kütahya04:08Akhisar08:02
Eskişehir05:33Manisa08:54
Polatlı07:37Menemen09:41
Sincan08:28Çiğli09:59
Ankara Varış08:50İzmir Varış10:26
Mavi Tren Seferleri Mavi Trende pulman, yataklı ve yemekli vagon seçenekleri bulunur. Güncel 12 Aralık 2021

Dönüş treni için Polatlı Soma tren saatleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.