Tatvan – Elazığ Tren Saatleri, Tren Bileti

Elazığ Tatvan tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Tatvan Elazığ Tren Saatleri sayfası 01 Nisan 2019 19:46 saatinde güncellenmiştir.

Elazığ ↔ Tatvan Tren Saatleri

Tatvan KalkışSaatiElazığ KalkışSaati
Tatvan08:40Elazığ06:34
Rahova08:57Yurt06:56
Sıcaksu09:18Çağlar07:06
Muş10:17Murat bağı07:45
Kurt10:45Palu08:01
Ulukaya10:56Beyhan08:19
Km.211:04Ekerek08:32
Asmakaya11:10Suveren08:45
Oymapınar11:26Hodan08:51
Bozkanat11:40Genç09:08
Uyanık11:43Uyanık09:36
Genç12:13Bozkanat09:40
Hodan12:29Oymapınar09:55
Suveren12:37Asmakaya10:11
Ekerek12:54Ulukaya10:25
Beyhan13:09Kurt10:41
Palu13:30Muş11:06
Murat bağı13:48Bahçetepe11:49
Çağlar14:29Sıcaksu12:03
Yurt14:42Rahova12:23
Elazığ15:05Tatvan Gar12:37
Elazığ Muş Tatvan tren saatleri Tren Pulman tip vagonludur. Tam yol bilet ücreti 28 TL Güncel Ocak 2022

Elazığdan ve tatvandan geçen Van gölü ekspresi

Ankara KalkışTren SaatiTatvan KalkışTren Saati
Ankara11:20Tatvan08:40
Kırıkkale13:17Muş10:17
Yerköy15:13Genç12:13
Şefaatlı15:59Elazığ15:45
Kayseri18:57Malatya18:57
Şarkışla20:59Hekimhan20:08
Sivas22:35Sivas23:05
Hekimhan01:59Şarkışla01:05
Malatya03:32Kayseri03:17
Elazığ06:34Şefaatlı06:09
Genç09:08Yerköy07:02
Muş11:06Kırıkkale09:01
Tatvan Varış12:37Ankara Varış11:11
Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel 12 Aralık 2021

Elazığ Tatvan Elazığ Arası Tatvan elazığ treni hergün van gölü ekspresi haftada 2 gün çalışır

Elazığ ↔ Tatvan Tren fiyatları: Tam 20 TL, Genç 15 TL, Yaşlı 10 TL

Elazığ Tren garı çalışma saatleri :05:30 – 12:00, 13:00 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır Tatvan Tren garı çalışma saatleri : 08:00 -17:00 Saatleri Arası Çalışır

Elazığ Tren istasyonu telefonu ? 0 424 212 18 67 ır

Tatvan Tren istasyonu telefonu ? 0 434 827 57 04 dır Elazığ Tatvan Trenle kaç saat ? Tatvan Elazığ Arası Trenle 7 saat sürer

Elazığ Tatvan Trenle kaç km ? Tatvan Elazığ Arası Tren mesafesi 331 Km dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.