Toros Ekspresi Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Toros Ekpresi Tren Saatleri

KONYA
KALKIŞ
SAATİADANA
KALKIŞ
SAATİ
Konya ↓14:00Adana ↓07:45
Karaman15:26Pozantı09:31
Ereğli16:37Ulukışla10:34
Ulukışla17:29Ereğli11:20
Pozantı18:15Karaman12:36
Adana Varış19:53Konya Varış13:58
Toros Ekspresi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Tamamen Pulman vagonlardan oluşur. Güncel Mayıs 2021

Toros Ekspresi Konya Adana Konya Yönüne Her Gün çalışır. Tamamen pulman vagonlardan oluşan tren Konya-Adana parkurunu 5 saat 47 dakikada, Adana-Konya parkurunu 6 saat 30 dakikada tamamlamaktadır.

Konya Adana Toros Ekspresi Treni ile Kaç Saat Sürer Ortalama 6 Saat sürerKonya Adana Toros Ekspresi tren Fiyatları : Tam; 20 TL, Genç; 15 TL Yaşlı; 10 TL

Toros Ekspresi ile Adana Konya Kaç Km ? 370 Km

Toros Ekspresi Tren Güzergahı

Toros Ekspresi Konya Adana Tren saatleri Durakları ve Hareket Saatleri

Konya KalkışTren SaatiAdana KalkışTren Saati
Konya00:01Adana00:01
Kaşınhan00:02Şakirpaşa00:02
Çumra00:03Şehitlik00:03
Arıkören00:04Yenice00:04
Karaman00:05Durak00:05
Sudurağı00:06Kelebek00:06
Ayrancı00:07Karaisalıbucağı00:07
Ereğli00:08Hacıkırı00:08
Çakmak00:09Belemedik00:09
Osmancık00:10Pozantı00:10
Ulukışla00:11Çiftehan00:11
Gümüş00:12Gümüş00:12
Çiftehan00:13Ulukışla00:13
Pozantı00:14Osmancık00:14
Belemedik00:15Çakmak00:15
Hacıkırı00:16Ereğli00:16
Karaisalıbucağı00:17Ayrancı00:17
Kelebek00:18Sudurağı00:18
Durak00:19Karaman00:19
Yenice00:20Arıkören00:20
Şehitlik00:21Çumra00:21
Şakirpaşa00:22Kaşınhan00:22
Adana00:22Konya00:22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir