Toros Ekspresi Tren Saatleri

Anasayfa » Toros Ekspresi Tren Saatleri
Adana KalkışSaatiKonya KalkışSaati
Adana ↓08:00Konya ↓15:00
Yenice08:33Çumra15:41
Durak08:49Arıkören15:53
Karaisalı09:05Karaman16:24
Hacıkırı09:16Sudurağı16:43
Belemedik09:30Ayrancı17:11
Pozantı09:42Ereğli17:52
Çiftehan10:03Çakmak18:16
Gümüş10:20Osmancık18:27
Ulukışla10:43Ulukışla18:58
Osmancık10:59Gümüş19:14
Çakmak11:08Çiftehan19:34
Ereğli11:33Pozantı19:54
Ayrancı12:13Belemedik20:08
Sudurağı12:42Hacıkırı20:25
Karaman13:10Karaisalı20:39
Arıkören13:37Durak20:55
Çumra13:51Yenice21:14
Konya (Varış)14:29Adana (Varış)21:39

Toros Ekspresi Tren Seferleri

Toros Ekspresi Tren saatleri, Tren ile her gün Konya Adana Konya  arasinda seyahat etme imkâni sunmaktadir. Böylelikle Tamamen pulman vagonlardan oluşan tren Konya-Adana parkurunu 5 saat 47 dakikada, Adana-Konya parkurunu 6 saat 30 dakikada tamamlamaktadır.

TCDD Toros Ekspresi, Adana ile Konya arasında, 26 istasyon 5 il den geçerek tren ulaşım hizmeti veren şehirler arası tren hattıdır. hizmet verdiği şehirler sırasıyla Adana, Karaman Konya Mersin, Niğdedir.

Toros Ekspresi Tren Özellikleri

Trende Pulman vagon ile seyahat etmek isteyen yolcular için 60 koltugun yer aldığı 2+1 koltuk düzeninde olan koltukları tercih edilebilir. Toros Ekspresinde Koltuklar geriye yatırılabilen, ergonomik tasarımlı ve aralıkları geniş koltuklardır. Bazı koltukların arasında 4 kişilik masa bulunur. Ayrıca vagonun iki tarafinda da tuvalet, lavoba, koltukların kenarında elektrik prizi, üst katlarda eşya bagajı bulunmaktadir.

Toros Ekspresi Tren saatleri ve Durakları

Konya Kalkış, Kaşınhan, Çumra, Arıkören, Karaman, Sudurağı, Ayrancı, Ereğli, Çakmak, Osmancık, Ulukışla, Gümüş, Çiftehan, Pozantı, Belemedik, Hacıkırı, Karaisalıbucağı, Kelebek, Durak, Yenice, Şehitlik, Şakirpaşa, Adana Varış.

Adana Kalkış, Şakirpaşa, Şehitlik, Yenice, Durak, Kelebek, Karaisalıbucağı, Hacıkırı, Belemedik, Pozantı, Çiftehan, Konya Adana, Gümüş, Ulukışla, Osmancık, Çakmak, Ereğli, Ayrancı, Sudurağı, Karaman, Arıkören, Çumra, Kaşınhan, Konya Varış

Toros Ekspresi
Toros Ekspresi

Tren Bileti Nasıl Alınır?

TCDD Toros Ekspresi Tren Saatleri ve Tren Bileti fiyatlarını incelemek için Trensaat.com’da gezinebilirsiniz. Özellikle Tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini veya 444 (TCDD) nolu telefonu arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir