Akşehir Tren Saatleri

Akşehir den geçen Trenler? Konya Mavi Treni ile Konya Afyon, Uşak, Alaşehir Salihli Turgutlu Manisa Menemen Çiğli İzmir  Yönüne hergün Tren Vardır.

AKŞEHİR TREN BİLET FİYATLARI

Akşehir Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Akşehir  Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

AKŞEHİR EN UCUZ TREN FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Diğer Şehir:
 
Tam Bilet :

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Akşehir Tren garı çalışma saatleri: 06:00 -00:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 332 813 11 08 dır Adres İstasyon Mahallesi, Akşehir/Konya

Akşehir tren istasyonu

Akşehir tren gari binasi 1894 yılında yapılmış olup halen aynı yerinde hizmet vermektedir. Akşehir tren garı şehre yakın olduğundan ulaşımı çok rahattır. Bu istasyona en yakın oteller 2,5 km mesafededir

Akşehir’de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?  Akşehir’den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Bunlar koltuklu ve Yataklı trenlerdir.

Akşehir seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir?  Akşehir dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Akşehir Ekspress trenlerinde ise Yemekli  Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Akşehir treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Akşehir Tcdd Bölgesel  treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Akşehir Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Akşehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Akşehir tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Akşehir istasyon gişesinden,  Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Akşehir Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Akşehir ÇalışanTrenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Akşehir Tren saatleri? Akşehir’den diğer istasyonlara giden trenlere ait Akşehir Tren seferlerine saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz

Akşehir Trenle Kaç Saat sürer?  Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini  diğer Akşehir garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir