Bakırköy ↔ Bilecik Hızlı Tren Saatleri

Bilecik Bakırköy arasında karşılıklı günde 2 sefer çalışır. Bilecik’ten İlk tren 19:14 de, bakırköy’den İlk hızlı tren 06:55 De hareket etmektedir. Hızlı trenle yolculuk 2 saat 55 dk sürmekte olup TCDD yht bilet fiyatı 64₺ dir

Bilecik > Bakırköy hızlı tren saatleri

yht saatleri 13.12.2020 tarihinde güncellenmiştir. PANDEMİ DEN DOLAYI HAFTA SONLARI ANKARA-ESKİŞEHİR VE ANKARA-KONYA YHT SEFERLERİ GEÇİCİ SÜRE İLE İPTAL EDİLMİŞTİR. KONYA-ESKİŞEHİR-İSTANBUL VE ANKARA-ESKİŞEHİR-İSTANBUL SEFERLERİ DEVAM ETMEKTEDİR. MARMARAY HATTINDA YAPILACAK ÇALIŞMALAR NEDENİYLE İSTANBUL DAKİ YHT’LERİN İLK VE SON DURAĞI 16 OCAK 2021 TARİHİNDEN İTİBAREN HALKALI İSTASYONU YERİNE SÖĞÜTLÜÇEŞME İSTASYONU OLARAK BELİRLENMİŞTİR. TÜM HALKIMIZA DUYURULUR.

Bakırköy > Bilecik YHT Saatleri

yht saatleri 13.12.2020 tarihinde güncellenmiştir.

Bakırköy↔ Bilecik TCDD bilet fiyatları

  • Bakırköy Bilecik hızlı Tren Pulman  Tam 53 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 26 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 43 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Bilecik Bakırköy hızlı Tren biletlerini internet üzerinden veya istasyon gişesinden ileri ki bir tarihe alma işlemi yapılmaktadır. Bakırköy YHT trenleri genellikle çok kalabalık olmaktadır. Bu nedenle hızlı Tren saatlerinden ortalama 15 dk önce tren istasyonlarında olmanız gerekmektedir. Hızlı tren seferleri ara duraklarda durmadan Bilecik arasında hizmet vermektedir.

Bakırköy Bilecik Hızlı Trenle Kaç Saat sürer?

Bilecik Bakırköy arası Hızlı trenle 157 km olup yolculuğunuz yaklaşık 2s:55dk sürmektedir.

Bilecik Bakırköy arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Bilecik Bakırköy yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Bakırköy Bilecik hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Bilecik ve Bakırköy den Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Bilecik Bakırköy Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Bilecik Bakırköy yht treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikadır.

Bakırköy Bilecik hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Bakırköy veya Bilecik yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır . Bakırköy Bilecik Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir