Balıkesir ↔ Bandırma Tren Saatleri

Balıkesir gardan İlk tren 12:48 saatinde hareket etmektedir. Bandırma gardan ise ilk tren 08:00 saatinde hareket etmektedir. Bandırma Balıkesir tren seferleri yaklaşık 20 saat 17 dk sürmektedir. İki istasyon arası Yaz döneminde karşılıklı TCDD ye ait 2 Tren ile 2 sefer yapılmaktadır. Bölgesel Tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 11₺ dir.

Bandırma Balıkesir Tren Saatleri

Bandırma KalkışTren AdıBalıkesir KalkışTren Adı
08:006 Eyl12:48 6 Eyl
16:006 Eyl17:4717 Eyl

Bandırma Balıkesir Bandırma Arası 6 eylül ve 17 Eylül Ekspresi treni Hergün karşılıklı hergün 2 sefer düzenlenir

Bandırma Balıkesir Tren Yolu Güzergahı

Balıkesir – Bandırma Tren fiyatları:

  • 6 Eylül Ekspresi Tam 11 TL
  • 17 Eylül Ekspresi Tam 11 TL

Balıkesir Bandırma 6 Eylül Ekspresi TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Balıkesir ↔ Bandırma trenle kaç saat Sürer?

Balıkesir Bandırma Balıkesir Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat sürmektedir. Trenlerde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Bandırma Tren garı çalışma saatleri: 08:00 – 11:30, 12:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır Bandırma Tren istasyonu telefonu? 0 266 713 60 89 dır

Balıkesir Tren garı çalışma saatleri: 03:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Balıkesir Tren istasyonu telefonu? 0 266 241 0 300 dır

Bandırma Balıkesir Trenle kaç km?

Balıkesir Bandırma Arası Tren mesafesi 98 km

Balıkesir Bandırma arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Balıkesir ve Bandırma den geçen 6 Eylül ve 17 Eylül Ekspresi TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Bandırma Balıkesir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Balıkesir ve Bandırma den Geçen 6 Eylül ve 17 Eylül Ekspresi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagon bulamazsınız. Sadece Pulman tıp vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Bandırma Balıkesir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Balıkesir Bandırma 6 Eylül ve 17 Eylül Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Balıkesir Bandırma Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon bulunmamaktadır.

Balıkesir Bandırma tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren 6 Eylül ve 17 Eylül Ekspresi trenidir. Biletinizi Balıkesir veya Bandırma istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Balıkesir Bandırma Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Balıkesir Bandırma Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Balıkesir Bandırma Tren saatleri?

Balıkesir Bandırma 6 Eylül ve 17 Eylül Ekspresi Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saat tablosunu kullanabilirsiniz. Balıkesir gardan İlk tren 12:48 saatinde hareket etmektedir. Bandırma gardan ise ilk tren 08:00 saatinde hareket etmektedir.

İzmir
Kalkış↓
HAREKET SAATİBandırma
Kalkış↓
HAREKET SAATİ
Basmane08:50Bandırma↓08:00
çiğli09:16Balıkesir09:53
Menemen09:32Soma11:10
Manisa10:13Akhisar11:45
Akhisar10:56Manisa12:28
Soma11:33Menemen13:04
Balıkesir12:48Çiğli13:19
Bandırma Varış14:26İzmir Varış13:44
izmir
kalkış
HAREKET SAATİbalıkesir
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓13:55Bandırma16:00
Çiğli↓14:22Balıkesir17:51
Menemen↓14:36Soma19:12
Manisa15:13Akhisar19:48
Akhisar15:55Manisa20:42
Soma16:30Menemen21:27
Balıkesir17:47Çiğli21:40
Bandırma Varış19:26İzmir Varış22:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir