Batman ↔ Sivas Tren Saatleri

Batman dan Sivas a gün içinde ilk tren 09:25 de hareket etmedir. Sivas dan Batman şehrine ise 21:40 saatinde kalkış yapmaktadır. İki şehir arası haftanın belirli günlerinde Güney Kurtalan ekspresi tek sefer yapar. Tren fiyatı 31 tl olup yolculuk 12 Saat sürmektedir.

Sivas ↔ Batman Tren Saatleri

Sivas Batman Sivas Arası Güney Kurtalan Ekspresi ile Sivas dan Batman Yönüne Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Batman dan Sivas Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır.

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.

Sivas Batman Tren Yolu Güzergahı

Batman – Sivas Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 31 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 39 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi 94 TL Çift Kişi 74 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %15 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler.

BATMAN-SİVAS GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

Batman ↔ Sivas trenle kaç saat Sürer?

Batman Sivas Batman Arası Trenle Yaklaşık 12 Saat sürmektedir.

Sivas – Batman arası Tren yolu mesafesi 997 Km olduğundan Güney Kurtalan Ekspresi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat 1 dakika sürmektedir, Sivas-Batman tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sivas – Batman tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Batman Sivas Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Sivas Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Saatleri Arası Çalışır Batman Tren garı çalışma saatleri: 04:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır

Sivas Tren istasyonu telefonu? 0 346 221 10 91 dır Batman Tren istasyonu telefonu? 0 488 213 27 70 dır

Sivas Batman Trenle kaç km? Batman Sivas Arası Tren mesafesi 997 km

Batman Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Batman ve Sivas den geçen Güney Ekspresi TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Sivas Batman tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Batman ve Sivas den Geçen Güney Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Sivas Batman treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Batman Sivas Güney Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Batman Sivas Tcdd Güney Ekspresi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Batman Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Güney Ekspresi trenidir. Batman veya Sivas istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Batman Sivas Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Batman Sivas Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Batman Sivas Güney Ekspresi Tren saatleri?

Batman Sivas Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Batman dan Sivas a gün içinde ilk tren 09:25 de hareket etmedir. Sivas dan Batman şehrine ise 21:40 saatinde kalkış yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir