Sivas Batman Tren Seferleri

Batman – Sivas Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Sivas ↔ Batman Tren Saatleri

Ankara
Kalkış
Tren SaatiKurtalan
Kalkış
Tren Saati
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12
Güney Kurtalan Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Güncel Mayıs 2021

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Batman dan Sivas a gün içinde ilk tren 09:25 de hareket etmedir. Sivas dan Batman şehrine ise 21:40 saatinde kalkış yapmaktadır. İki şehir arası haftanın belirli günlerinde Güney Kurtalan ekspresi tek sefer yapar. Tren fiyatı 31 tl olup yolculuk 12 Saat sürmektedir.

Sivas Batman Tren Yolu Güzergahı

Batman – Sivas Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 31 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 39 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi 94 TL Çift Kişi 74 TL

BATMAN-SİVAS GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Batman ↔ Sivas trenle kaç saat Sürer?

Batman Sivas Batman Arası Trenle Yaklaşık 12 Saat sürmektedir.

Sivas – Batman arası Tren yolu mesafesi 997 Km olduğundan Güney Kurtalan Ekspresi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat 1 dakika sürmektedir, Sivas-Batman tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sivas – Batman tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Batman Sivas Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Sivas Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Saatleri Arası Çalışır Batman Tren garı çalışma saatleri: 04:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır

Sivas Tren istasyonu telefonu? 0 346 221 10 91 dır Batman Tren istasyonu telefonu? 0 488 213 27 70 dır

Sivas Batman Trenle kaç km? Batman Sivas Arası Tren mesafesi 997 km

Batman Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Batman ve Sivas den geçen Güney Ekspresi TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Sivas Batman tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Batman ve Sivas den Geçen Güney Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Sivas Batman treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Batman Sivas Güney Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Batman Sivas Tcdd Güney Ekspresi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Batman Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Güney Ekspresi trenidir. Batman veya Sivas istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Batman Sivas Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Batman Sivas Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Batman Sivas Güney Ekspresi Tren saatleri?

Batman Sivas Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Batman dan Sivas a gün içinde ilk tren 09:25 de hareket etmedir. Sivas dan Batman şehrine ise 21:40 saatinde kalkış yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir