Derince ↔ Adapazarı Tren Saatleri

Derince Adapazarı tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Adapazarı Derince Tren Saatleri (11 Mayıs 2019 23:14) saatinde güncellenmiştir.

Ada ekspresi Bölgesel Tren Saatleri

Adapazarı
Kalkış↓
SaatiPendik
Kalkış↓
Saati
Ada pazarı05:43_06:53 13:13_14:38 17:38
Pendik↓
08:05_10:15 15:20_18:30 19:50
Mpaşa↓05:50_07:02 13:13_15:00 17:50Gebze↓08:22_10:32 15:37_18:47 20:13
Arifiye↓05:59 07:09 13:29 14:54 17:54Hereke↓08:36 10:46 15:56 19:01 20:27
Sapanca↓06:06 07:16 13:36 15:01 18:01Yarımca↓08:43 10:53 16:03 19:08 20:34
Büyük Derbent↓06:17 07:27 13:47 15:12 18:12Derince↓08:51 11:01 16:11 19:16 20:42
Köseköy↓06:27 07:37 13:57 15:22 18:22İzmit↓08:57 11:07 16:17 19:22 20:48
İzmit↓06:39 07:49 14:09 15:34 18:33Köseköy↓09:03 11:13 16:23 19:28 20:54
Derince↓06:45 07:55 14:15 15:40 18:39Büyük Derbent↓09:16 11:26 16:36 19:41 21:07
Yarımca↓06:53 08:03 14:23 15:48 18:47Sapanca↓09:30 11:40 16:50 19:55 21:21
Hereke↓07:01 08:11 14:31 15:58 18:55Arifiye↓09:38 11:47 16:57 20:02 21:28
Gebze↓07:14 08:24 14:44 16:13 19:09Mpaşa↓09:48 11:57 17:07 20:12 21:38
Pendik Varış07:37 08:40 15:00 16:36 19:33Ada pazarı Varış09:54 12:03 17:13 20:18 21:44

Derince Adapazarı Tren Bilet fiyatları:
Aşağıda Adapazarı Derince tren biletinin kaç lira olduğu listelenmiştir.

Derince Adapazarı Derince Tren fiyatları:

    1. Ada Ekspresi Tam Bilet: 10 TL

Derince Adapazarı Derince Tren Genel Bilgiler:

Derince Adapazarı treni ve Adapazarı Derince treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz

Derince Adapazarı trenleri Derince Adapazarı Hattında hergün çalışır

derince tren istasyonu

Derince Adapazarı ilk tren : Derince Adapazarı ilk tren seferi Her gün saat 08:49 de  Derince Tren Garından hareket eder

Derince Adapazarı son tren : Derince Adapazarı son tren seferi Her gün saat 21:04 de Derince Tren Garından hareket eder

Adapazarı Derince ilk tren : Adapazarı Derince ilk tren seferi Her gün saat 06:00 de Adapazarı Tren Garından hareket eder

Adapazarı Derince son tren : Adapazarı  Derince son tren seferi Her gün saat 18:05 de Adapazarı Tren Garından hareket eder

Adapazarı Tren istasyonu

Derince tren garı çalışma saatleri : Derince tren Garı Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Derince tren Garı telefonu ? Derince Tren istasyonu Telefonu 0 262 223 10 66  dır.

Arifiye tren garı çalışma saatleri : Adapazarı tren Garı 06:00 – 22:00 saatleri arası çalışmaktadır

Arifiye Tren İstasyonu

Adapazarı tren Garı telefonu ? Adapazarı Tren istasyonu Telefonu 0 264 229 44 23 dır.

Derince Adapazarı Arası trenle kaç km ? Derince Adapazarı Arası tren mesafesi  61 Km dir

Adapazarı Derince trenle kaç saat ? Derince Adapazarı Arası trenle 37 dk sürer

mithatpaşa tren istasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir