Derince ↔ Adapazarı Tren Saatleri

Derince Adapazarı tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Adapazarı Derince Tren seferleri 2019 Yaz dönemi yolcu tarifesine göre 23:14 saatinde güncellenmiştir.

Ada ekspresi Bölgesel Tren Saatleri

Adapazarı
Kalkış↓
SaatiPendik
Kalkış↓
Saati
Ada pazarı05:55_09:00 15:20_18:15
Pendik↓
08:15_12:45 18:00_20:50
Mpaşa↓06:02 09:07 15:27 18:23Tuzla18:09
Arifiye↓06:11 09:16 15:36 18:35Gebze↓08:35 13:03 18:19 21:14
Sapanca↓06:18 09:23 15:43 18:42Hereke↓08:50 13:18 18:34 21:29
İzmit↓06:40 09:45 16:05 19:06 Yarımca↓08:55 13:2 18:41 21:36
Derince↓06:46 08:51 16:11 19:12Derince↓09:05 13:33 18:49 21:43
Yarımca↓06:54 09:59 16:19 19:20İzmit↓09:10 13:40 18:56 21:51
Hereke↓07:01 10:06 16:26 19:27Sapanca↓09:33 14:01 19:17 22:12
Gebze↓07:15 10:20 16:40 19:42Arifiye↓09:38 14:00 19:24 22:19
Tuzla07:29 19:51Mpaşa↓09:48 14:19 19:34 22:29
PendikVarışAda pazarıVarış

Derince Adapazarı Tren Bilet fiyatları:
Aşağıda Adapazarı Derince tren biletinin kaç lira olduğu listelenmiştir.

Derince Adapazarı Derince Tren fiyatları:

  • Ada Ekspresi Tam Bilet: 10 TL

Derince Adapazarı treni ve Adapazarı Derince treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz

Derince Adapazarı trenleri Derince Adapazarı Hattında hergün çalışır

derince tren istasyonu

Derince Adapazarı ilk tren : Derince Adapazarı ilk tren seferi Her gün saat 08:49 de  Derince Tren Garından hareket eder

Derince Adapazarı son tren : Derince Adapazarı son tren seferi Her gün saat 21:04 de Derince Tren Garından hareket eder

Adapazarı Derince ilk tren : Adapazarı Derince ilk tren seferi Her gün saat 06:00 de Adapazarı Tren Garından hareket eder

Adapazarı Derince son tren : Adapazarı  Derince son tren seferi Her gün saat 18:05 de Adapazarı Tren Garından hareket eder

Adapazarı Tren istasyonu

Derince tren garı çalışma saatleri : Derince tren Garı Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Derince tren Garı telefonu ? Derince Tren istasyonu Telefonu 0 262 223 10 66  dır.

Arifiye Tren İstasyonu

Adapazarı tren Garı telefonu ? Adapazarı Tren istasyonu Telefonu 0 264 229 44 23 dır.

Derince Adapazarı Arası trenle kaç km ? Derince Adapazarı Arası tren mesafesi  61 Km dir

Adapazarı Derince trenle kaç saat ? Derince Adapazarı Arası trenle 37 dk sürer

mithatpaşa tren istasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir