Derince – Adapazarı Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Tcdd Derince Adapazarı arası günde 5 sefer ada ekspresi treni çalışmaktadır. Trenler Pulman vagonlardan oluşmaktadır. Tren güzergahı 61 km olduğundan yolculuğunuz 37 dk sürmektedir. Tren bilet fiyatı ise Tam 10 TL dir

Ada ekspresi Bölgesel Tren Saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
AdapazarıxPendik08:09 11:15 16:40 18:10 21:20
Mtpaşa05:55 07:05 13:10 14:47 18:55Tuzlax
Arifiye06:04 07:14 13:19 14:55 19:04Gebze08:34 11:36 17:03 18:31 21:47
Sapanca06:11 07:21 13:26 15:02 19:11Hereke08:50 11:52 17:19 18:47 22:03
İzmit06:34 07:44 13:49 15:25 19:34Yarımca08:57 11:59 17:26 18:54 22:10
Derince06:40 07:50 13:55 15:31 19:40Derince08:05 12:07 17:34 19:02 22:18
Yarımca06:48 07:58 14:03 15:39 19:48İzmit09:12 12:14 17:41 19:09 22:25
Hereke06:55 08:05 14:10 15:46 19:55Sapanca09:33 18:02 19:30 22:46
Gebze07:11 08:21 14:26 16:02 20:11Arifiye09:40 12:35 18:09 19:37 22:53
TuzlaxMpaşa09:50_12:42 18:19 19:46 23:02
Pendik Varış07:30_08:45 14:45 16:21 20:30Ada
pazarı
x
Ada Ekspresi Tren Saatleri Temmuz 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

Derince Adapazarı Derince Tren fiyatları:

  • Ada Ekspresi Tam Bilet: 15 TL

ADAPAZARI – DERİNCE TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Derince Adapazarı treni ve Adapazarı Derince treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz

Derince Adapazarı trenleri Derince Adapazarı Hattında hergün çalışır

derince tren istasyonu

Derince Adapazarı ilk tren : Derince Adapazarı ilk tren seferi Her gün saat 08:49 de  Derince Tren Garından hareket eder

Derince Adapazarı son tren : Derince Adapazarı son tren seferi Her gün saat 21:04 de Derince Tren Garından hareket eder

Adapazarı Derince ilk tren : Adapazarı Derince ilk tren seferi Her gün saat 06:00 de Adapazarı Tren Garından hareket eder

Adapazarı Derince son tren : Adapazarı  Derince son tren seferi Her gün saat 18:05 de Adapazarı Tren Garından hareket eder

Adapazarı Tren istasyonu

Derince tren garı çalışma saatleri : Derince tren Garı Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Derince tren Garı telefonu ? Derince Tren istasyonu Telefonu 0 262 223 10 66  dır.

Arifiye Tren İstasyonu

Adapazarı tren Garı telefonu ? Adapazarı Tren istasyonu Telefonu 0 264 229 44 23 dır.

Derince – Adapazarı arası Tren yolu mesafesi 61 Km olduğundan tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 37 dk sürmektedir, Arifiye Derince tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sakarya Derince tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

mithatpaşa tren istasyonu

Adapazarı – Derince tren ile kaç saat Sürer? Derince – Adapazarı arası Tren yolu mesafesi 55 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 50 dakika sürmektedir, Derince – Adapazarı tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Derince – Adapazarı tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Adapazarı – Derince arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Adapazarı – Derince istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi Bölgesel trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman tipli vagonlar vardır.

Derince – Adapazarı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Derince ve Adapazarı dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Adapazarı – Derince treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Adapazarı – Derince Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Derince – Adapazarı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Adapazarı – Derince tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Adapazarı – Derince arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Adapazarı – Derince Tren saatleri? Adapazarı Derince Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Adapazarı Gardan İlk tren 05:50 saatinde hareket etmektedir. Derince tren istasyonundan ise ilk tren 09:01 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir