Karabük Tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Karabük den Nerelere Tren Var ?  Karabük Zonguldak Bölgesel Treni ile Çaycuma, Gökçebey, Karabük, Zonguldak, yönüne hergün tren seferi vardır.

Karabük Tren Seferleri

Karabük ↔ ÇaycumaKarabük ↔ Zonguldak

Karabük Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz
Karabük trenleri Karabük Tren istasyonunda hergün çalışır ?

Karabük tren garı çalışma saatleri ? Karabük Tren Garı 04:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Karabük tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0  370 415 77 73 dır.

Karabük Tren garına ulaşım Karabük tren istasyonu Karabük merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

karabük tren istasyonu

Karabük Tren kaç saat ? Karabük Tren kaç km ? gibi soruların çözümleri de diğer sayfalardadır.

Karabük de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Karabük den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Karabük seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? Karabük den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Karabük treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Karabük Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Karabük tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Karabük tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Karabük istasyon gişesinden, Karabük Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Karabük Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Karabük Tren saatleri? Karabük dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Karabük Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Karabük dan ilk tren 00:00 da hareket etmektedir

Karabük Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Karabük garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Karabük Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Karabük Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir