Nazilli Torbalı Tren Seferleri

Nazilli ↔ Torbalı Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Torbalı ↔ Nazilli Tren Saatleri

KALKIŞ İSTASYONUTREN SAATLERİGÖLLER EKSPRESİ
Torbalı > 08:02 13:22 19:41>
Nazilli >07:06 12:23 13:43 19:34>
Torbalı Nazilli Tren seferleri nisan 2021

Torbalı Nazilli Torbalı Arası Bölgesel Trenler Dnzli Bsmne, ile Hergün karşılıklı 7 sefer düzenlenir

Nazilli Torbalı arası 2 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 7 sefer yapılmaktadır. Nazilli’den İlk tren 07:06 saatinde hareket etmektedir. Torbalı’dan ise ilk tren 08:02 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 124 km olup yaklaşık 2,5 Saat sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 15 TL dir.

Nazilli ↔ Torbalı Tren fiyatları

  • Torbalı Nazilli Bölgesel Trenlerin Fiyatlarını 444 8233 den öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam bilet 15 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Nazilli ↔ Torbalı trenle kaç saat Sürer?

Nazilli Torbalı Nazilli Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat  sürmektedir. Nazilli Torbalı Arası Tren mesafesi 124 km.

Torbalı Nazilli Tren Yolu Güzergahı

Nazilli Torbalı Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Torbalı Tren istasyonu

Torbalı Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır.

Torbalı Tren istasyonu telefonu 0 232 856 16 30 dır.

Nazilli Tren garı çalışma saatleri 05:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır.

Nazilli Tren istasyonu telefonu 0 256 214 15 89 dır.

Nazilli Torbalı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Nazilli Torbalı istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Nazilli Torbalı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Torbalı ve Nazilli’den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Nazilli Torbalı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Nazilli Torbalı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Torbalı Nazilli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Nazilli Torbalı tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Nazilli Torbalı arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Nazilli Torbalı Tren saatleri?

Nazilli Torbalı Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Nazilli den İlk tren 05:45 saatinde hareket etmektedir. Yaz Tarifesine göre Torbalı dan ise ilk tren 07:54 saatinde hareket etmektedir.

Göller Eks

izm den

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 12:30 18:45Denizli↓05:45 10:45 12:20 18:05
Gaziemir↓07:28 12:50 19:03Nazilli↓07:06 12:23 13:43 19:34
Hava alanı07:34 12:56 19:10Aydın↓07:58 13:16 14:37 20:36
Torbalı↓08:02 13:22 19:41Selçuk↓09:01 14:20 15:41 21:40
Selçuk↓08:35 13:53 20:17Torbalı↓09:33 14:51 16:12 22:11
Aydın↓09:40 15:00 21:20Hava alanı09:59 15:23 16:38 22:38
Nazilli↓10:33 15:53 22:12Gaziemir↓10:04 15:28 16:43 22:43
Denizli
Varış
11:53_17:14 23:31İzmir Varış10:21_15:45 16:58 22:59
İzmir Denizli Bölgesel Treni 18/03/2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir