Nazilli Torbalı Tren Seferleri

Nazilli – Torbalı Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Torbalı – Nazilli Tren Saatleri

Kalkış garıTren Saatleri
Torbalı > 00:04 08:02 11:38 13:22 17:41
Nazilli >03:21 07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Torbalı Nazilli Tren seferleri temmuz 2021

Torbalı Nazilli Torbalı Arası Bölgesel Trenler Dnzli Bsmne, ile Hergün karşılıklı sefer düzenlenir.

Nazilli Torbalı arası 2 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 4 sefer yapılmaktadır. Nazilli’den İlk tren 07:06 saatinde hareket etmektedir. Torbalı’dan ise ilk tren 08:02 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 124 km olup yaklaşık 2,5 Saat sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 15 TL dir.

Nazilli ↔ Torbalı Tren fiyatları

  • Torbalı Nazilli Bölgesel Trenleri
  • Göller Ekspresi Tam bilet 15 TL

TORBALI – NAZİLLİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Nazilli ↔ Torbalı trenle kaç saat Sürer?

Nazilli Torbalı Nazilli Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat  sürmektedir. Nazilli Torbalı Arası Tren mesafesi 124 km.

Torbalı Nazilli Tren Yolu Güzergahı

Nazilli Torbalı Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Torbalı Tren istasyonu

Torbalı Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır.

Torbalı Tren istasyonu telefonu 0 232 856 16 30 dır.

Nazilli Tren garı çalışma saatleri 05:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır.

Nazilli Tren istasyonu telefonu 0 256 214 15 89 dır.

Nazilli Torbalı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Nazilli Torbalı istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşur.

Nazilli Torbalı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Torbalı ve Nazilli’den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Nazilli Torbalı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Nazilli Torbalı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Torbalı Nazilli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Nazilli Torbalı tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Nazilli Torbalı arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Nazilli Torbalı Tren saatleri?

Nazilli Torbalı Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Nazilli den İlk tren 05:45 saatinde hareket etmektedir. Yaz Tarifesine göre Torbalı dan ise ilk tren 07:54 saatinde hareket etmektedir.

Göller Eks

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:23Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:03
Torbalı00:04Nazilli03:21
Selçuk00:39Aydın04:14
Aydın01:46Selçuk05:17
Nazilli02:38Torbalı05:53
Denizli04:09Menderes Hvx
Burdur06:49Gaziemir06:28
Isparta Varış07:24İzmir Varış06:44
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. Temmuz 2021

izm den

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir