Nazilli ↔ Torbalı Tren Saatleri

Nazilli Torbalı arası 2 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 7 sefer yapılmaktadır. Nazilli den İlk tren 05:45 saatinde hareket etmektedir. Torbalı dan ise ilk tren 07:54 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 124 km olup yaklaşık 2,5 Saat sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 15 TL dir.

Torbalı ↔ Nazilli Tren Saatleri

Nazilli
Tren H
Saatleri
Tren
Adı
Torbalı
Tren H
Saatleri
05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24TCDD07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18

Torbalı Nazilli Torbalı Arası Bölgesel Trenler Dnzli Bsmne, Bsmne Nazilli  ile Hergün karşılıklı 7 sefer düzenlenir

Nazilli ↔ Torbalı Tren fiyatları

  • Torbalı Nazilli Bölgesel Trenlerin Fiyatlarını 444 8233 den öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam bilet 15 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Nazilli ↔ Torbalı trenle kaç saat Sürer ?

Nazilli Torbalı Nazilli Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat  sürmektedir. Torbalı Nazilli Trenle kaç km ? Nazilli Torbalı Arası Tren mesafesi 124 km

Torbalı Nazilli Tren Yolu Güzergahı

Nazilli Torbalı Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Torbalı Tren istasyonu

Torbalı Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Nazilli Tren garı çalışma saatleri : 05:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır

Torbalı Tren istasyonu telefonu ? 0 232 856 16 30 dır Nazilli Tren istasyonu telefonu ? 0 256 214 15 89 dır

Nazilli Torbalı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Nazilli Torbalı istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Nazilli Torbalı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Torbalı ve Nazilli dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Nazilli Torbalı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Nazilli Torbalı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Torbalı Nazilli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Nazilli Torbalı tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Nazilli Torbalı arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Nazilli Torbalı Tren saatleri? Nazilli Torbalı Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Nazilli den İlk tren 0545 saatinde hareket etmektedir. Yaz Tarifesine göre Torbalı dan ise ilk tren 0754 saatinde hareket etmektedir.

Denizli Basmane

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41

İzmir Aydın

İZMİR
KALKIŞ
SAATİAydın
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓15:10
Gaziemir↓15:26
Havaalanı↓15:32
Torbalı↓15:59
Selçuk↓16:29
Aydın varış17:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir