Basmane – Torbalı Tren Saatleri

Torbalı Basmane Tren Saatleri

İzmir-TorbalıTorbalı-İzmir
06:30 07:10 10:45 12:00 15:10 16:00 16:45 17:10 23:0506:51 09:01 09:33 10:51 14:51 16:12 16:25 20:52 05:53
Torbalı İzmir tren seferleri temmuz 2021

İki istasyon arası Bölgesel ve Ekspres trenler ile gün içinde 8 tren seferi ile yolculuk yapabilirsiniz. Ayrıca Torbalı İzmir arasında her 10 dakikada bir karşılıklı izban seferi vardır. İzmir torbalı arası yaklaşık tramvayla 50 dakika sürmektedir.

Torbalı İzmir tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait 4 Bölgesel tren 1 Express tren ile 8 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 50 km olup yaklaşık 1 saat 0 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 7,00 TL

Torbalı – Basmane Tren Fiyatları

  • Pulman vagon Tam bilet 7 TL
  • Göller Ekspresi Tam: 7 TL
  • İzmir Torbalı Arası Bölgesel Trenleri

TORBALI- İZMİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Basmane ↔ Torbalı trenle kaç saat Sürer? 

Basmane Torbalı İzmir Basmane Arası Trenle Yaklaşık  1 Saat sürmektedir. Torbalı İzmir Basmane Trenle kaç km? İzmir Basmane Torbalı Arası Tren mesafesi 50 km dir.

Torbalı İzmir Tren Yolu Güzergahı

İzmir Basmane Garından Torbalı tren istasyonuna ve Torbalı Garından İzmir Basmane Tren istasyonuna her gün 20 Tren seferleri düzenlenir.

İzmir Basmane Torbalı Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Torbalı Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır.

Torbalı Tren istasyonu telefonu 0 232 856 16 30 dır.

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır.

İzmir Basmane Tren istasyonu telefonu 0 262 321 10 39 dır.

Torbalı İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Torbalı İzmir istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Torbalı İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

İzmir ve Torbalı dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Torbalı İzmir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Torbalı İzmir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

İzmir Torbalı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Torbalı İzmir tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Torbalı İzmir arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Torbalı İzmir Arasında Tren seferleri Var mı?

Torbalı Basmane Torbalı Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli, Basmane Aydın, Basmane Tire, Ödemiş Basmane Bölgesel Trenleri ve Göller Express Hergün Çalışmaktadır.

Basmane Denizli Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Basmane Aydın Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gaziemir↓15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 2TL dir.

Basmane Tire Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriTire KalkışTren Saatleri
izmir↓10:00, 14:10, 16:00, 19:10Tire↓08:00, 06:30, 13:05, 16:55
Gaziemir↓10:15, 14:25, 16:15, 19:28Çatal↓08:15, 06:43, 13:18, 17:11
Havaalanı↓10:21, 14:31, 16:21, 19:34Bayındır↓08:27, 06:52, 13:28, 17:26
Torbalı↓10:52, 15:02, 16:51, 20:02Torbalı↓09:01, 07:24, 14:03, 18:04
Bayındır↓11:29, 15:44, 17:27, 20:34Havaalanı↓09:33, 07:56, 14:35, 18:36
Çatal↓11:42, 15:55, 17:38, 20:45Gaziemir↓09:39, 08:01, 14:41, 18:41
Tire
Varış
11:56_16:09, 17:52, 20:59İzmir Varış09:57_08:19, 14:59, 18:58
Basmane Tire Tren Saatleri Ağustos 2021 tarihinde güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir.

Basmane Ödemiş Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriÖdemiş KalkışTren Saatleri
izmir↓06:30, 08:45, 12:00, 15:30, 17:10, 20:30, 22:10Ödemiş↓05:25, 07:15, 09:30, 11:30, 15:00, 17:50, 19:50
Gazi
emir↓
06:49, 09:05, 12:14, 15:49, 17:28, 20:50, 22:27Bayın
dır↓
06:13, 08:02, 10:18, 12:13, 15:43, 18:41, 20:33
Hava
alanı↓
06:56, 09:11, 12:20, 15:56, 17:34, 20:56, 22:32Tor
balı↓
06:51, 08:39, 10:51, 12:51, 16:25, 19:19, 21:04
Tor
balı↓
07:25, 09:39, 12:50, 16:26, 18:03, 21:25, 22:56Hava
alanı↓
07:20, 09:10, 11:21, 13:23, 16:56, 19:47, 21:33
Bayın
dır↓
08:01, 10:17, 13:29, 16:59, 18:40, 21:58, 23:27Gazi
emir↓
07:25, 09:16, 11:28, 13:30, 17:02, 19:53, 21:40
Ödemiş Varış08:51_11:00, 14:14, 17:45, 19:26, 22:39, 00:08izmir Varış07:43_09:33, 11:46, 13:44, 17:19, 20:09, 21:58
Ödemiş İzmir Tren saatleri Ağustos 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 13 TL dir.

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:23Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:03
Torbalı00:04Nazilli03:21
Selçuk00:39Aydın04:14
Aydın01:46Selçuk05:17
Nazilli02:38Torbalı05:53
Denizli04:09Menderes Hvx
Burdur06:49Gaziemir06:28
Isparta Varış07:24İzmir Varış06:44
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir