Basmane – Selçuk Tren Saatleri

Selçuk – İzmir Tren Saatleri

İzmir-SelçukSelçuk-İzmir
07:10 10:45 12:30 15:10 16:4509:01, 11:48 14:20, 15:41, 20:18
Selçuk İzmir tren seferleri temmuz 2021

İki şehir garları arası Bölgesel ve Ekspres trenler ile 5 sefer yapılmaktadır. Trenlerde pulman tip vagonlar bulunmaktadır. İzmir Basmane garından sabah ilk tren 07:10 saatinde hareket eder. Selçuk istasyonundan ise sabah 09:11 saatinde ilk tren kalkış yapar. Tren bilet fiyatı 9 Tl olup Yolculuk süresi 1 Saat 20 dakikadır. Eğerki Selçuk İzmir arasında İzban banliyosunu kullanmak isterseniz izban tren saatleri için tıklayınız

Basmane ↔ Selçuk trenle kaç saat Sürer? 

Basmane Selçuk İzmir Basmane Arası Trenle Yaklaşık  1,5 Saat sürmektedir.

Selçuk ↔ Basmane Tren fiyatları

  • Pulman Tam  9 TL
  • Bölgesel Treni Örtülü Kuşetli  TL
  • Bölgesel Yataklı Tek kişi TL  Çift Kişi TL

SELÇUK – İZMİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Selçuk İzmir Tren Yolu Güzergahı

İzmir Basmane Selçuk Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

İzmir Basmane tren garı

Selçuk Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır.

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır.

Selçuk Tren istasyonu telefonu 0 232 892 60 06 dır.

İzmir Basmane Tren istasyonu telefonu 0 262 321 10 39 dır.

İzmir Selçuk arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir Selçuk istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

İzmir Selçuk tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Selçuk ve İzmir den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

İzmir Selçuk treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Selçuk Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Selçuk İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir İzmir Selçuk tcdd biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Selçuk arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir Selçuk Tren saatleri?

İzmir Selçuk Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. İzmir den İlk tren 07:10 saatinde hareket etmektedir. Selçuk dan ise ilk tren 05:13 saatinde hareket etmektedir.

Selçuk İzmir Arasında Tren seferleri Var mı?

Selçuk Basmane Selçuk Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denizli, Basmane Nazilli, Söke Basmane bölgesel Trenleri ve göller yöresi Express treni Hergün Çalışmaktadır.

Söke Basmane Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓19:30Söke↓05:50
Gaziemir↓19:45Selçuk↓06:50
Havaalanı↓19:51Torbalı↓07:21
Torbalı↓20:21Havaalanı↓07:48
Selçuk↓20:52Gaziemir↓07:54
Söke Varış21:51izmir Varış08:11
Böyel bi tren hattı Yok

Basmane Denizli Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Basmane Aydın Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriAydın KalkışTren Saatleri
izmir↓15:10Aydın↓x
Gaziemir↓15:27Selçuk↓x
Hava alanı15:34Torbalı↓x
Torbalı↓16:03Hava alanıx
Selçuk↓16:37Gaziemir↓x
Aydın Varış17:40İzmir Varışx
İzmir Aydın Tren Saatleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 2TL dir.

Göller Ekspresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir