Osmaniye ↔ Tarsus Tren Saatleri

Osmaniye Tarsus tren saatleri : TCDD 2019 Yaz Seferleri uygulamasına göre 01:23 saatinde güncellenmiştir. Tarsus Osmaniye tren seferleri: iki şehir arası 1 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 144 km olup yaklaşık 2 Saat sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 7,5 ₺

Tarsus ↔ Osmaniye Tren Saatleri

Tarsus Osmaniye Tarsus Arası  Bölgesel Trenlerinden Mrsn Islhye Treni hergün Çalışır.

MERSİN
KALKIŞ
SAATİISLAHİYE
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:05
Yenice↓18:26Osmaniye↓08:43
Adana↓18:54Ceyhan↓09:17
Kiremithane19:00İncirlik↓09:46
İncirlik↓19:07Yüreğir↓09:53
Ceyhan↓19:38Adana↓10:00
Osmaniye↓20:12Yenice↓10:29
Bahçe↓20:55Tarsus↓10:47
Islahiye
Varış
21:34Mersin
Varış
11:20

Osmaniye Garından Tarsus tren istasyonuna ve Tarsus Garından Osmaniye Tren istasyonuna haftanın her günü  1 Tren seferleri düzenlenir. Osmaniye Tarsus Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Osmaniye ↔ Tarsus trenle kaç saat Sürer ? 

Tarsus Osmaniye Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat sürmektedir. Tarsus Osmaniye Trenle kaç km ? Osmaniye Tarsus Arası Tren mesafesi 144 km dir.

Tarsus Osmaniye Tren Yolu Güzergahı

Tarsus Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Osmaniye Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 20:00 Saatleri Arası Açıktır

Tarsus Tren istasyonu telefonu ? 0 324 624 17 15 dır Osmaniye Tren istasyonu telefonu ? 0 328 814 10 49 dır

Osmaniye Tarsus arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Osmaniye Tarsus istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Osmaniye Tarsus tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Tarsus ve Osmaniye dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Osmaniye Tarsus treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Osmaniye Tarsus Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Tarsus Osmaniye tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Osmaniye Tarsus tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Osmaniye Tarsus arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Osmaniye Tarsus Tren saatleri? Osmaniye Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Osmaniye dan İlk tren 20:12 saatinde hareket etmektedir. Tarsus den ise ilk tren 10:47 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir