Sincan – Gebze Tren Saatleri

Gebze – Sincan Tren Saatleri

Ankara
kalkış
Hareket Saatiİstanbul
kalkış
Hareket Saati
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:20Bakırköy22:20
Polatlı23:09SÇeşme22:52
Eskişehir01:14Bostancı23:02
Bozüyük01:54Pendik23:11
Bilecik02:33Gebze23:41
Arifiye03:56İzmit00:15
İzmit04:26Arifiye00:41
Gebze05:04Bilecik02:11
Pendik05:28Bozüyük02:48
Bostancı05:48Eskişehir03:27
SÇeşme05:59Polatlı05:22
Bakırköy06:29Sincan06:07
Halkalı
Varış
06:46Ankara
Varış
06:25
Ankara Ekspresi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Ekim 2021

İki gar arasında sadece Ankara Ekspresi günlük tek sefer çalışmaktadır. iki şehir arası Tren yolculuğu süresi Ortalama 7 Saat olup Yolculuk Saatleri Gece Yarısına geldiğinden rahat ve de yataklı vagonların varlığından dolayı eğlenceli yolculuklar yapılabilir. Bu trende 2+1 Vagon Tam bilet fiyatı 78 TL ve Yataklı vagon fiyatı tek kişi 318 TL Oda kapatma ise 454 TL dir.

Sincan Gebze Tren bilet fiyatları

Sincan Gebze Tren fiyatları: Aşağıda Sincan Gebze tren biletinin kaç lira olduğu listelenmiştir.

  • Sincan Gebze Hızlı Tren fiyatları: Pulman Vagon 78 TL
  • Yataklı Vagon 318 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Sincan treni saat kaçta? Gebze’ye tren seferi var mı? Ankara Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Gebze – Sincan tren ile kaç saat sürer? Sincan – Gebze arası Tren yolu mesafesi 500 Km olduğundan Anahat treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 31 dakika sürmektedir, Sincan-Gebze tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sincan – Gebze tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Sincan Gebze Hızlı Tren Yolu Güzergahı

Sincan Gebze trenle kaç km? Sincan Gebze Arası Tren Yolu Mesafesi 500 km dir

Gebze tren istasyonu

Sincan Gebze Hızlı Tren Genel Bilgiler:

Sincan Gebze treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sincan Gebze ekspresi trenleri Sincan Gebze Hattında hergün çalışır

Sincan tren istasyonu

Sincan tren garı çalışma saatleri Sincan istasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Sincan istasyonu telefonu Sincan Garı Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan Lale YHT İstasyunu

Sincan Gebze son tren Sincan Gebze tren son seferi hergün saat 19:48 de Sincan Tren Garından hareket eder

Gebze tren garı çalışma saatleri Gebze Tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Gebze  tren istasyonu telefonu Gebze Tren istasyonu Telefon 0 262 655 78 51 dır.

Gebze – Sincan arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Gebze ve Sincan den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Sincan – Gebze tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Gebze ve Sincan den Geçen Ekspres trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Sincan – Gebze treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Gebze – Sincan Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Gebze – Sincan Tcdd Ekspresi treninde ayrıca yemekli vagon vardır.

Gebze – Sincan tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Ekspres trenidir. Gebze veya Sincan istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Gebze – Sincan Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Gebze – Sincan Çalışan Ekspres Trenleri kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir