Adapazarı – Bozüyük Tren Saatleri

Adapazarı – Bozüyük Tren Saatleri ve Ucuz Bilet, Adapazarı Tren Garından Bozüyük’e direk tren seferi yoktur. Arifiye – Bozüyük Tren seferleri, Lakin Bu güzergahtaki trenler Adapazarı’na 10 dk mesafedeki Arifiye tren garından kalkış yapmaktadırlar.

Adapazarı – Bozüyük hızlı Tren Kalkış Saatleri

Adapazarı Arifiye Tren Garından Bozüyük Tren Garına her gün 11 tren seferi yapılır. Özellikle Adapazarı Arifiyeden sabahleyin ilk tren saat 08:44’de kalkış yapıp, saat 09:45’de Bozüyük’e varmaktadır. Bu yönde son tren ise akşamleyin saat 20:40’da kalkış yapıp, ancak saat 21:43’de varmaktadır.

Adapazarı – Bozüyük hızlı trenle kaç saat sürer?

Tren yolu mesafesi 144 Km olup Hızlı tren ile tren yolculuğu bu nedenle 58 dakika sürmektedir.

Adapazarı – Bozüyük Tren fiyatları

En uygun tren bileti 54 TL’dir.İndirim oranları bu nedenle yolcu türüne göre hesaplanır.

Adapazarı Arifiye – Bozüyük Treni Seferleri

Adapazarı Arifiye’den Bozüyük’e TCDD’ye ait Hızlı trenler ve Anahat tren ile her gün seferler yapılmaktadır. Hızlı Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ankara Ekspresinde ayrıca yemekli ve yataklı vagon tercihi sunulmaktadır.

adapazarı bozüyük tren
adapazarı bozüyük tren

Arifiye Hızlı tren garı çalışma saatleri

Şehir Garı 05.30-22.00 saatleri arası çalışmaktadır. Sakarya Arifiye Hızlı tren istasyonu telefon numarası (264) 229 44 23 dır.

TCDD Tren Saatleri ve Tren Bileti fiyatlarını incelemek için Trensaat.com’da gezinebilirsiniz. Özellikle Tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz. Veya 444 82 33 nolu telefonu arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.