Ankara – yozgat hızlı tren saatleri

Yozgat Ankara arası Hızlı TREN SEFERLERİ 4 Eylül 2021 tarihinde Cumhurbaşkanı teşrifleri ile hizmete sokulacaktır. 5 gün deneme sürüşünden sonra günde 2 sefer gidiş ve gelişli seferlerine başlayacaktır. Hızlı trenin çalışacağı sefer saatleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Konu ile ilgili resmi yazı sayfanın altındadır.

Yozgat – Ankara hızlı tren saatleri

ANKARA KALKIŞYOZGAT KALKIŞ
07:20X
17:45X
Yozgat Ankara Hızlı Tren Seferleri Eylül 2021

Sabahları Yozgat’tan ve Ankara’dan karşılıklı birer sefer, akşamları da birer sefer olmak üzere gün içi karşılıklı iki sefer hızlı treni kullanabilirsiniz.

Ankara Yozgat güzergahında hizmet verecek olan YHT projesi 4 eylül 2021 tarihinde yolcu taşımaya başlayacaktır. 216 kilometreyi bulan bu hatta karşılıklı iki sefer yapılacaktır. Yolculuk süresi ilk etapta 3 Saati bulacak.

Yozgat Ankara hızlı tren bilet fiyatları


Ankara Yozgat arası 216 kilometreyi bulan hızlı tren hattında bilet fiyatının 76 lira olması bekleniyor.

ANKARA YOZGAZ HIZLI TREN FIYATLARI HESAPLA

(İndirim Oranı Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Yozgat hızlı treni saat kaçta? Ankara’ya tren seferi var mı? Tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Yozgat – Ankara tren ile kaç saat sürer?

Ankara – Yozgat arası Tren yolu mesafesi 216 Km olduğundan YHT Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, iki saat sürmektedir, Ankara-Yozgat tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara – Yozgat yht seferi gecikmelerine, yht seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Yozgat – Ankara arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Yozgat – Ankara yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

Ankara – Yozgat hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Yozgat ve Ankara tren garlarından Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Yozgat – Ankara Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Yozgat – Ankara yht treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ayrıca Hızlı trenlerde yemekli vagon bulunmaktadır

Ankara – Yozgat hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Ankara veya Yozgat yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır. Ankara – Yozgat Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Yozgat – Ankara hızlı Tren saatleri?

Ankara – Yozgat hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara istasyondan İlk hızlı tren 06: saatinde hareket etmektedir. Yozgat gardan ise ilk tren 07:saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir