Etiket arşivi: Gebze trenle kaç saat?

Gebze – Sakarya Tren Saatleri

Anasayfa » Gebze trenle kaç saat?

Gebze – Sakarya Arifiye Tren Kalkış Saatleri

Güncel Gebze – Sakarya Hızlı Tren saatleri ve bileti, garlar arasında her gün 17 sefer yapılmaktadır. İlk tren saat 00:03’te kalkış yapıp saat 01.03’de Sakarya Arifiye Tren Garına varmaktadır. Son tren ise saat 21:33’te hareket edip saat 22.27’de Arifiye’ye varmaktadır.

Gebze >ArifiyeTrenFiyat
00:0301:03Ankara Ekspresi₺120,00
06:5007:44Hızlı Tren₺165,00
07:2008:14Hızlı Tren₺165,00
07:3008:41Ada Bölgesel₺110,00
08:5209:46YHT₺165,00
09:3910:33YHT₺165,00
10:1111:06YHT₺165,00
11:0512:15Ada Treni₺110,00
12:3513:29Hızlı Tren₺165,00
13:1514:25Ada Treni₺110,00
15:0015:54YHT₺165,00
17:3018:40Ada Ekspresi₺110,00
18:2419:18YHT₺165,00
19:2720:21Hızlı Tren₺165,00
19:5520:49Hızlı Tren₺165,00
20:4021:51Ada Bölgesel₺110,00
21:3322:27Hızlı Tren₺165,00

Gebze > Sakarya Arifiye Trenle Kaç Saat?

Bu güzergahta hızlı tren ile yolculuk 53 dakika sürer.

Gebze > Sakarya Arifiye Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bileti 110 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Arifiye Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine kısacası % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş bunun yanında %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Gebze -Sakarya Arası Tren Seferleri 2024

Sakarya Arifiye yönüne TCDD’ye bağlı Hızlı Tren ile her gün tren seferi yapılmaktadır. Üstelik Trenler 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Bununla birlikte Vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi bulunur. Ekspres trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon vardır.

Kalkış ŞehriGebze
Varış ŞehriArifiye
Mesafe100 km
En Popüler TrenHızlı Tren
Sefer Sayısı17
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonAnkara Ekspresi
Yemekli VagonAnkara Ekspresi
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Gebze – Sakarya Arası Güzergah ve Duraklar

Ada Ekspresi Şehir garından kalkış yapar ve devamında Diliskelesi, Hereke, Yarımca, Derince, İzmit, Büyükderbent, Sapanca, Arifiye istasyonunda duruş yaparak en son Adapazarı garında seferini tamamlar.

Hızlı tren ise Şehir garından kalkış yapar İzmit yht istasyonunda duruş yaparak en son Arifiye garında seferini tamamlar.

Gebze sakarya tren
Gebze Sakarya Tren

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gebze – Sakarya Hızlı Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gebze Tren Garı genellikle 06:00 – 23:30 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0262 6557851’dir. Sakarya’ya tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gebze > Karaman Hızlı Tren Saatleri

Anasayfa » Gebze trenle kaç saat?

Gebze > Karaman Hızlı Tren Kalkış Saatleri

Güncel Gebze > Karaman Hızlı Tren saatleri ve bileti, garlar arasında her gün 2 sefer yapılmaktadır. İlk tren 10:11 saatinde kalkış yaptıktan 4 saat 57 dakika sonra Karaman Tren İstasyonuna varmaktadır.

Gebze >KaramanTrenFiyat
10:1115:08YHT₺700,00
13:0519:21YHT + Konya Aktarma₺770,00

Gebze > Karaman Trenle Kaç Saat?

Hızlı Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık 4 saat 57 dakika sürer.

Gebze > Karaman Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz hızlı tren bileti 700 TL’dir. Ayrıca Bilet fiyatlarındaki indirim yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Karaman Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Gebze – Karaman Arası Tren Seferleri 2024

Bu güzergahta TCDD’ye ait Hızlı trenler ile Karaman’a her gün sefer yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Trende ayrıca yemekli vagon olup yataklı vagon bulunmamaktadır.

Kalkış ŞehriGebze
Varış ŞehriKaraman
Mesafe760 km
En Popüler TrenHızlı Tren
Sefer Sayısı2
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonYok
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Gebze – Karaman Arası Tren Güzergah ve Durakları

Hızlı Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında İzmit > Arifiye > Bilecik > Bozüyük  > Eskişehir > Konya > Çumra İstasyonlarında duruş yaparak en son Karaman şehir garında seferini tamamlar.

Gebze Karaman Tren
Gebze Karaman Güzergah

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gebze – Karaman Hızlı Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gebze Tren Garı genellikle 06:00 – 23:30 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0262 6557851’dir. Karaman’a tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gebze > İzmit Tren Saatleri

Anasayfa » Gebze trenle kaç saat?

Gebze > İzmit Tren Kalkış Saatleri

Güncel Gebze – İzmit Hızlı Tren saatleri ve bileti, garlar arasında her gün 11 sefer yapılmaktadır. İlk tren saat 00:03’te kalkış yapıp saat 00.34’de İzmit Tren Garına varmaktadır. Son tren ise saat 21:33’te hareket edip saat 22.04’te İzmit’e varmaktadır.

Gebze >İzmitTrenFiyat
00:0300:34Ankara Ekspresi₺85,00
06:5007:21Hızlı Tren₺105,00
07:2007:51YHT₺105,00
07:3008:08Ada Treni₺75,00
08:5209:23Hızlı Tren₺105,00
09:3910:10YHT₺105,00
10:1110:42Hızlı Tren₺105,00
11:0511:43Ada Bölgesel₺75,00
12:3513:06Hızlı Tren₺105,00
13:0513:36Hızlı Tren₺105,00
13:1513:53Ada Ekspresi₺75,00
15:0015:31Hızlı Tren₺105,00
17:3018:08Ada Ekspresi₺75,00
18:2418:55Hızlı Tren₺105,00
19:2719:58Hızlı Tren₺105,00
19:5520:26YHT₺105,00
20:4021:18Ada Treni₺75,00
21:3322:04Hızlı Tren₺105,00

Gebze > İzmit Trenle Kaç Saat?

Hızlı Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık 31 dakika sürer.

Gebze > İzmit Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bileti 75 TL’dir. Bunun yanında bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • İzmit Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Gebze – İzmit Arası Tren Seferleri 2024

Bu güzergahta TCDD’ye ait Ada Ekspresi ve Hızlı trenler ile İzmit’e her gün sefer yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ekspres Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon bulunur.

Kalkış ŞehriGebze
Varış Şehriİzmit
Mesafe100 km
En Popüler TrenHızlı Tren
Sefer Sayısı18
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonAnkara Ekspresi
Yemekli VagonAnkara Ekspresi
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Gebze – İzmit Arası Güzergah ve Duraklar

Ada Ekspresi Şehir garından kalkış yapar ve devamında Diliskelesi, Hereke, Yarımca, Derince duruş yaparak en son İzmit yHT garında seferini tamamlar.

Hızlı tren ise Şehir garından kalkış yapar ve devamında İzmit yht istasyonunda seferini tamamlar.

Gebze İzmit Tren
gebze izmit güzergah

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gebze – İzmit Hızlı Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gebze Tren Garı genellikle 06:00 – 23:30 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0262 6557851’dir. İzmit’e tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gebze > Sincan Tren Saatleri

Anasayfa » Gebze trenle kaç saat?

Gebze > Sincan Tren Kalkış Saatleri

Güncel Gebze > Sincan Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında haftanın her günü tek sefer yapılmaktadır. Ankara Ekspresi 00:12 saatinde kalkış yapmakta olup hareketinden 6 saat 34 dakika sonra Sincan’a varmaktadır.

Gebze >SincanTrenFiyat
00:1206:37Ankara Ekspresi₺350,00

Gebze > Sincan Trenle Kaç Saat?

Ankara Ekspresi ile yolculuk yaklaşık 6 saat 34 dakika sürer.

Gebze > Sincan Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz hızlı tren bileti 350 TL’dir. Ayrıca Bilet fiyatlarındaki indirim yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Sincan Gidiş Dönüş bilet ve ayrıca öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Gebze – Sincan Arası Tren Seferleri 2024

Bu güzergahta TCDD’ye ait Hızlı trenler ile Ankara Sincan’a her gün sefer yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ekspres Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon bulunur.

Kalkış ŞehriGebze
Varış ŞehriSincan
Mesafe401,2 km
En Popüler TrenAnkara Ekspresi
Sefer Sayısı1
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonVar
Yemekli VagonVar
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Gebze – Sincan Arası Güzergah ve Duraklar

Ankara Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında İzmit > Arifiye > Bilecik > Bozüyük  > Eskişehir > Polatlı İstasyonlarında duruş yapar. En son Sincan şehir garında seferini tamamlar.

Gebze Sincan Tren
Sincan Gebze Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gebze – Sincan Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gebze Tren Garı genellikle 06:00 – 23:30 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0262 6557851’dir. Sincan’a tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gebze > Sapanca Tren Saatleri

Anasayfa » Gebze trenle kaç saat?

Gebze > Sapanca Tren Kalkış Saatleri

Güncel Gebze > Sapanca Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında haftanın her günü 5 sefer yapılmaktadır. İlk tren 07:30 saatinde kalkış yaptıktan 1 saat 2 dakika sonra Sapanca’ya varmaktadır.

Gebze >SapancaTrenFiyat
07:3008:32Ada Ekspresi₺95,00
11:0512:07Ada Treni₺95,00
13:1514:17Ada Bölgesel₺95,00
17:3018:32Ada Ekspresi₺95,00
20:4021:42Ada Treni₺95,00

Gebze > Sapanca Trenle Kaç Saat?

Ada Ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 2 dakika sürer.

Gebze > Sapanca Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz hızlı tren bileti 95 TL’dir. Ayrıca Bilet fiyatlarındaki indirim yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Sapanca Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Gebze – Sapanca Arası Tren Seferleri 2024

Bu güzergahta TCDD’ye ait Ada Ekspresi ile Sakarya Sapanca’ya her gün sefer yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır.

Kalkış ŞehriGebze
Varış ŞehriSapanca
Mesafe80 km
En Popüler TrenBölgesel
Sefer Sayısı5
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonYok
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Gebze – Sapanca Arası Tren Güzergah ve Duraklar

Bölgesel Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında Diliskelesi, Hereke  > Yarımca, Derince, İzmit’de durur. Sonrasında Büyükderbent   İstasyonlarında duruş yaparak en son Sapanca şehir garında seferini tamamlar.

Gebze Sapanca Tren
Gebze Sapanca güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gebze – Sapanca Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gebze Tren Garı genellikle 06:00 – 23:30 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0262 6557851’dir. Sapanca’ya tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gebze > Konya Hızlı Tren Saatleri

Anasayfa » Gebze trenle kaç saat?

Gebze > Konya Hızlı Tren Kalkış Saatleri

Güncel Gebze > Konya Hızlı Tren saatleri ve bileti, garlar arasında her gün 4 sefer yapılmaktadır. İlk tren 07:20 saatinde kalkış yapmakta olup hareketinden 4 saat 2 dakika sonra Konya’ya varmaktadır.

Gebze >KonyaTrenFiyat
07:2011:22Hızlı Tren₺630,00
10:1114:14Hızlı Tren₺630,00
13:0516:58YHT₺630,00
19:5523:54Hızlı Tren₺630,00

Gebze > Konya Trenle Kaç Saat?

Hızlı Trenler ile tren yolculuğu 4 saat 2 dakika sürer.

Gebze > Konya Tren Bileti Fiyatları

Konya’ya en ucuz hızlı tren bileti 630 TL’dir. Ayrıca Bilet fiyatlarındaki indirim yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Konya Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Gebze – Konya Arası Tren Seferleri 2024

Bu güzergahta TCDD’ye ait Hızlı trenler ile Konya’ya her gün sefer yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. HızlıTrende ayrıca yemekli vagon olup yataklı vagon bulunmaz.

Kalkış ŞehriGebze
Varış ŞehriKonya
Mesafe649,2 km
En Popüler TrenHızlı Tren
Sefer Sayısı4
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonVar
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Gebze – Konya Arası Tren Güzergah ve Durakları

Hızlı Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında İzmit > Arifiye > Bilecik > Bozüyük  > Eskişehir İstasyonlarında duruş yapar. En son Konya şehir garında seferini tamamlar.

Gebze Konya Tren
Gebze Konya Güzergah

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gebze – Konya Hızlı Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gebze Tren Garı genellikle 06:00 – 23:30 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0262 6557851’dir. Konya’ya tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gebze > Eskişehir Hızlı Tren Saatleri

Anasayfa » Gebze trenle kaç saat?

Gebze > Eskişehir Hızlı Tren Kalkış Saatleri

Güncel Gebze – Eskişehir Hızlı Tren saatleri ve bileti, garlar arasında her gün 13 sefer yapılmaktadır. İlk tren saat 00:03’te kalkış yapıp saat 03:38’de Eskişehir Tren Garına varmaktadır. Son tren ise saat 21:33’te hareket edip saat 23:44’te Eskişehir’e varmaktadır.

Gebze >EskişehirTrenFiyat
00:0303:38Ankara Ekspresi₺230,00
06:5008:58Hızlı Tren₺280,00
07:2009:31Hızlı Tren₺280,00
08:5211:00YHT₺280,00
09:3911:42Hızlı Tren₺280,00
10:1112:22YHT₺280,00
12:3514:43Hızlı Tren₺280,00
13:0515:07Hızlı Tren₺280,00
15:0017:09YHT₺280,00
18:2420:32Hızlı Tren₺280,00
19:2721:35YHT₺280,00
19:5522:03Hızlı Tren₺280,00
21:3323:44Hızlı Tren₺280,00

Gebze > Eskişehir Trenle Kaç Saat?

Hızlı Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 13 dakika sürer.

Gebze > Eskişehir Tren Bileti Fiyatları

En ucuz hızlı tren bileti 280 TL’dir. Bununla birlikte indiriminiz yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Eskişehir Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Gebze – Eskişehir Arası Tren Seferleri 2024

Bu güzergahta TCDD’ye ait Hızlı trenler ile Eskişehir’e her gün sefer yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ekspres Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon bulunur.

Kalkış ŞehriGebze
Varış ŞehriEskişehir
Mesafe245,2 km
En Popüler TrenHızlı Tren
Sefer Sayısı13
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonAnkara Ekspresi
Yemekli VagonAnkara Ekspresi
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Gebze – Eskişehir Arası Tren Güzergah ve Duraklar

Hızlı Tren şehir garından kalkış yapar ve devamında İzmit > Arifiye > Bilecik > Bozüyük İstasyonlarında duruş yapar. En son Eskişehir şehir garında seferini tamamlar.

Gebze Eskişehir Tren
eskisehir gebze güzergah

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gebze – Eskşehir Hızlı Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gebze Tren Garı genellikle 06:00 – 23:30 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0262 6557851’dir. Eskişehir’e tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gebze > Ankara Hızlı Tren Saatleri

Anasayfa » Gebze trenle kaç saat?

Gebze > Ankara Hızlı Tren Kalkış Saatleri

Güncel Gebze > Ankara Hızlı Tren Saatleri ve bileti, garlar arasında her gün 8 sefer yapılmaktadır. İlk tren 00:03 saatinde kalkış yapmakta olup hareketinden 6 saat 55 dakika sonra Ankara’ya varmaktadır.

Gebze >AnkaraTrenFiyat
00:0306:58Ankara Ekspresi₺350,00
06:5010:27Hızlı Tren₺430,00
08:5212:29Hızlı Tren₺430,00
09:3913:08YHT₺430,00
12:3516:12Hızlı Tren₺430,00
15:0018:38YHT₺430,00
18:2422:01YHT₺430,00
19:2723:05Hızlı Tren₺430,00

Gebze > Ankara Trenle Kaç Saat?

Hızlı Trenler ile tren yolculuğu 3 saat 37 dakika sürer.

Gebze > Ankara Tren Bileti Fiyatları

En ucuz hızlı tren bileti 430 TL’dir. Bunun yanında bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Ankara Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Gebze – Ankara Arası Tren Seferleri 2024

Bu güzergahta TCDD’ye ait Hızlı trenler ile Ankara’ya her gün sefer yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ekspres Trende ayrıca yemekli ve yataklı vagon bulunur.

Kalkış ŞehriGebze
Varış ŞehriAnkara
Mesafe394 km
En Popüler TrenHızlı Tren
Sefer Sayısı8
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonAnkara Ekspresi
Yemekli VagonVar
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Gebze – Ankara Arası Tren Güzergah ve Durakları

Ankara Ekspresi Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında İzmit > Arifiye > Bilecik > Bozüyük  > Eskişehir’de durur. Sonrasında Polatlı > Sincan İstasyonlarında duruş yaparak en son Ankara şehir garında seferini tamamlar.

Gebze Ankara Tren
Gebze Ankara GÜzergah

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gebze – Ankara Hızlı Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gebze Tren Garı genellikle 06:00 – 23:30 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0262 6557851’dir. Ankara’ya tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gebze – Adapazarı Tren Saatleri

Anasayfa » Gebze trenle kaç saat?

Gebze – Adapazarı Tren Kalkış Saatleri

Güncel Gebze – Adapazarı Tren Saatleri ve bileti garlar arasında haftanın her günü 5 tren seferi yapılmaktadır. İlk tren 07.30 saatinde kalkış yapmakta olup hareketinden 1 saat 24 dakika sonra Adapazarı’na varmaktadır.

Gar1 Tren2 Tren3 Tren
Gebze Kalkış07:3011:0513:15
Diliskelesi  07:4111:1613:26
Hereke  07:4811:2313:33
Yarımca  07:5511:3013:40
Derince  08:0311:3813:48
İzmit  08:1011:4513:55
Bderbent  08:2311:5814:08
Sapanca08:3412:0814:18
Arifiye08:4212:1614:26
Mithatpaşa08:5112:2514:35
Adapazarı Varış08:5512:2914:39
Gar4 Tren5 Tren6 Tren
Gebze Kalkış17:3020:40x
Diliskelesi  17:4120:51x
Hereke  17:4820:58x
Yarımca  17:5521:05x
Derince  18:0321:13x
İzmit  18:1021:20x
Bderbent  18:2321:33x
Sapanca18:3321:44x
Arifiye18:4121:52x
Mithatpaşa18:5022:01x
Adapazarı Varış18:5422:05x

Gebze – Adapazarı Trenle Kaç Saat?

En uzun tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 24 dakika sürmektedir.

Gebze – Adapazarı Tren Bileti Fiyatları

En ucuz tren bileti 120 TL’dir. Bunun yanında bilet indirimi yolcu türüne göre hesaplanmaktadır.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Adapazarı Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Gebze – Adapazarı Arası Tren Seferleri 2024

Bu güzergahta TCDD’ye ait Ada Ekspresi ile Adapazarı’na her gün sefer yapılmaktadır.  Bölgesel Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, klima ve elektrik prizi vardır. Ada Ekspresinde ayrıca yemekli vagon yoktur.

Kalkış ŞehriGebze
Varış ŞehriAdapazarı
Mesafe100,9 km
En Popüler TrenAda Bölgesel
Sefer Sayısı5
Bilet RezervasyonVar
Yataklı VagonYok
Yemekli VagonYok
Seyahat FirmasıTCDD

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Gebze – Adapazarı Arası Güzergah ve Duraklar

Ada Ekspresi Şehir garından kalkış yapar. Devamında Diliskelesi, Hereke, Yarımca, Derince, İzmit, Büyükderbent, Sapanca, Arifiye istasyonlarında duruş yapar. Ve en son Adapazarı garında seferini tamamlar.

Gebze Adapazarı Tren
gebze adapazarı güzergah

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gebze – Adapazarı Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gebze Tren Garı genellikle 06:00 – 23:30 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0262 6557851’dir. Adapazarı’na tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gebze Hızlı Tren Saatleri

Anasayfa » Gebze trenle kaç saat?

Gebze Tren Kalkış Seferleri

TCDD Gebze Hızlı Tren Saatleri ve Tren Bileti, garlar arası haftanın her günü 32 tren seferi yapılmaktadır. İlk tren Şehir Garından 00:03 saatinde kalkış yapıp keyifli bir yolculuktan sonra Ankara Tren İstasyonuna varmaktadır.

Gebze KalkışSon İstasyonTren
00:03Ankara GarAnkara Ekspresi
05:07İstanbul Halkalı Ankara Ekspresi
06:50Ankara GarYHT
07:20KonyaHızlı Tren
07:30AdapazarıAda Treni
08:52Ankara GarHızlı Tren
08:53İstanbul Söğütlüçeşme YHT
09:39Ankara GarYHT
09:55İstanbul Söğütlüçeşme Hızlı Tren
10:11KaramanHızlı Tren
10:23İstanbul Söğütlüçeşme Hızlı Tren
11:05AdapazarıAda Treni
12:23İstanbul Söğütlüçeşme YHT
12:35Ankara GarHızlı Tren
13:05KonyaHızlı Tren
13:15AdapazarıAda Treni
14:42İstanbul Söğütlüçeşme YHT
15:00Ankara GarYHT
16:07İstanbul Söğütlüçeşme Hızlı Tren
16:44İstanbul Söğütlüçeşme Hızlı Tren
17:30AdapazarıAda Treni
18:24Ankara GarHızlı Tren
18:46İstanbul Söğütlüçeşme YHT
19:27Ankara GarHızlı Tren
19:55KonyaHızlı Tren
19:56İstanbul Halkalı YHT
20:40AdapazarıAda Treni
20:53İstanbul Halkalı YHT
21:11İstanbul Halkalı Hızlı Tren
21:33EskişehirHızlı Tren
21:55İstanbul Söğütlüçeşme Hızlı Tren
22:22İstanbul Söğütlüçeşme YHT

Gebze’den Nerelere Tren var?

Gebze yht treni ile aşağıda linki geçen tüm şehirlere hızlı tren vardır. Bunlar Ankara,>> Eryaman,>> Polatlı,>> Sincan,>> Konya,>> Eskişehir,>> Bozüyük,>> Bilecik,>> Arifiye,>> Sakarya,>> İzmit,>> İstanbul,>> pendik,>> Bostancı,>> Söğütlüçeşme, Karaman, Bakırköy, Halkalı, Adapazarı, Sapanca, Körfez, Hereke, Yarımca,dır.

Popüler Tren Seferleri

Gebze Hızlı Tren
Gebze tren istasyonu

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Sitemiz size en iyi Gebze Hızlı Tren Saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Gebze Tren Garı genellikle 06:00 – 23:30 saatleri arası çalışmakta olup telefonu 0262 6557851’dir. Gebze’den tren bileti satın almak için 444 8233’ü arayabilir veya e-bilet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gebze Garı’na ulaşım; Gebze tren istasyonu şehir merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır. Adresi: Abdi İpekçi, Ethem Bey Cd. No:33, 41700 Darıca/Kocaeli