Turistik Tren Seferleri

Anasayfa » Turistik Tren Seferleri

Ankara-Kars Ankara arasında turistik tren seferlerini başlatan TCDD, bu özelliklere sahip iki treni daha hizmete sunmayı Planlıyor. Ankara-Vangölü ve Ankara-Diyarbakır arasında da “turistik tren”ler hizmet verecek. Peki, Turistik trenlere Tcdd bileti nereden ve nasıl alınır? Turistik trenlerin bilet fiyatları ne kadar? Turistik Doğu Ekspresi kalkış saatleri ? İşte Turistik Trenler hakkında bilinmesi gereken herseyi

Turistik Doğu Ekspresi Hareket Saatleri

Turistik Doğu Ekspresi TCDD bilet fiyatları

Bir kompartımanda tek kişi seyahat edilmesi halinde 400₺ , iki kişi seyahat edilmesi halinde ise kişi başı 500₺ dir.

Turistik Doğu Ekspresi Yolculuk Süresi

Ankara-Kars Ankara arasındaki seyehatini 32 saatte tamamlayacak Turistik Doğu Ekspresi, 6 yataklı vagon, 2 hizmet, 1 yemekli vagondan oluşmaktadır. Bu tren 120 yolcusu bulunmaktadır.

Turistik Doğu Ekspresi Durakları

Turistik Doğu Ekspresi, Gezi severlerin tarihi ve turistik yerleri gezmeleri için Ankara’dan Kars yönünde Erzincan, İliç ve Erzurum; Kars’tan Ankara yönünde ise Sivas’ın Divriği ve Bostankaya istasyonlarında duracak.

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Turistik Göller Ekspresi Tren Saatleri

Isparta ve Burdur (Otobüs ile) – İzmir hattında hergün karşılıklı olarak işlemekte olan Göller Ekspresi, toplamda 262 yolcu kapasiteli 4 vagonlu konforlu setlerden oluşuyor.

Basmane’den saat 22:30’da, Isparta’dan 22:00’de hareket edecek trenin ortalama seyahat süresi 8 saat 30 dakika sürüyor.

Göller Ekspresini kullanacak olan Burdur yolcuları için Gümüşgün durağı ile Burdur arasında otobüslerle aktarma yapılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir