Akhisar Tren Saatleri

Akhisadan Nerelere Tren Var ? Karesi Ekspresi ile Balıkesir Soma menemen Çiğli Manisa, İzmir Mavi ile Tavşanlı Kütahya Eskişehir, 17 Eylül Ekspresi, 6 Eylül Ekspresi ile Bandırma ya Her gün tren vardır.

Akhisar tren saatleri

 Akhisar ↔ Balıkesir Akhisar ↔ Bandırma
 Akhisar ↔ Çiğli Akhisar ↔ Eskişehir
 Akhisar ↔ İzmir Akhisar ↔ Kütahya
 Akhisar ↔ Manisa Akhisar ↔ Menemen
 Akhisar ↔ Soma Akhisar ↔ Tavşanlı

AKHİSAR TREN BİLET FİYATLARI

Akhisar Tcdd Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Akhisar bilet sayfalarından öğrenebilirsiniz.

AKHİSAR EN UCUZ TREN FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Diğer Şehir:
 
Tam Bilet :

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Akhisar tren garı çalışma saatleri ? Tren Garı 05:30 – 21:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Akhisar tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 474 261 20 74 dır.

Akhisar da Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?  : Akhisar dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz koltuklu ve Yataklı trenlerdir.

Akhisar seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ?  Akhisar dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipi vagonlar, Akhisar Ekspress trenlerinde Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Akhisar treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Akhisar Tcdd Bölgesel  treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Akhisar Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Akhisar tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Akhisar tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Akhisar istasyon gişesinden,  Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Akhisar Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Akhisar ÇalışanTrenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Akhisar Tren saatleri? Akhisar dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Akhisar Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz

Akhisar Trenle Kaç Saat sürer?  Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini  diğer Akhisar yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Akhisar tren istasyonu

Akhisar Tren garına ulaşım Akhisar tren istasyonu Akhisar ın merkezinde olduğu için ulaşımı çok kolaydır.

Akhisar tren garına yakın otel olarak tütün otel, Seybils Otel, Hotel palm City Akhisar ve Fayton Hotel olup Gar binasının hemen karşısındadır.

Akhisar tren garının civarındaki yemek yeme yerlerinden bazıları ise Altın satır, Akhisar Pide Salonu, Battalbey çiğköfteci,

Eski Akhisar garı Süleymanlı Beldesinde yer almaktadır. Tcdd binaları 1911 yılında yapılmış olup iki katlı taş yapı ve kargir yapılardan oluşmuştur. 20 nisan 2018 de ise yeni yapılan binaya taşınmıştır.

AKHİSAR TREN GARI KONUMU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir