Ankara ↔ Ergani Tren Saatleri

Ankara şehir garından ilk tren 10:55 saatinde hareket etmekte olup, Ergani istasyonundan ise ilk tren 12:09 saatinde hareket etmektedir. Ergani Ankara tren seferleri yaklaşık 19 saat 13 dk sürmektedir. İki istasyon arası bahar döneminde karşılıklı TCDD ye ait Güney Kurtalan ekspresi ile haftanın 5 günü 1 sefer yapılmaktadır. Güney expresi Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 39 TL dir.

Ergani Ankara Tren Saatleri Tablosu

Ergani Ankara Arasında haftanın belirli günleri Anahat Trenlerinden Güney Kurtalan Ekpresi Çalışmaktadır. 

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.

Ergani Ankara tren yolu güzergahı

Ergani Ankara Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 38 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 53 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  TL Çift Kişi Tl

ANKARA – ERGANİ GÜNEY KURTALAN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Ergani Ankara trenle kaç saat Sürer?

iki istasyon Arası Trenle Yaklaşık  20 Saat sürmektedir. Trenle kaç km? iki şehir arası tren yolu mesafesi 836 km Dir.

Ergani – Ankara tren ile kaç saat sürer? Ankara – Ergani arası Tren yolu mesafesi 836 Km olduğundan Güney kurtalan treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 20 saat 08 dakika sürmektedir, Ankara-Ergani tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara – Ergani tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Ergani Diğer Rota: 8 sa. 49 dk. (754 km), kalkış: Ankara Gar varış: Elazığ Tren Garı

ergani tren istasyonu

Ankara Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 312 309 05 15 dır Adresi, Ankara Gar, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

Ergani Tren garı çalışma saatleri: 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 412 226 63 53 dır Adresi, Elazığ Tren Garı, Aksaray Mahallesi, No:, Çetinkaya Sk. No:1, Elâzığ Merkez/Elazığ

Ankara Ergani arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Ergani den geçen Güney kurtalan Trenleri TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Ergani Ankara tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Ergani den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Ergani Ankara treninde Yemekli vagon bulunur mu?

Ankara Ergani Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Ergani Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Ergani tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Ankara veya Ergani istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ankara Ergani Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Ankara Ergani Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara Ergani Güney Kurtalan Tren saatleri?

Ankara Ergani Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara gardan Kalkan Güney Kurtalan Ekspresi nin tren saati 10.55, Ergani’den Ankara yönüne giden ekspres’in saati ise 12:09 dur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir