Kütahya Ankara Tren Seferleri

Ankara – Kütahya Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Kütahya – Ankara Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:00Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Mayıs 2021

Kütahya Ankara Kütahya Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Ankara şehir garından mavi tren 20:00 saatinde hareket etmekte olup, Kütahya istasyonundan ise mavi tren 03:08 saatinde hareket etmektedir. Kütahya-ankara arası 331 kilometre olduğundan yolculuk suresi 5 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 24 Tl den başlamaktadır.

Ankara – Kütahya trenle kaç saat Sürer? 

İki istasyon Arası Trenle Yaklaşık 5 Saat sürmektedir.

Kütahya – Ankara tren ile kaç saat sürer? Ankara – Kütahya arası Tren yolu mesafesi 331 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 5 saat 13 dakika sürmektedir, Ankara-Kütahya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara – Kütahya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kütahya Ankara Trenle kaç km? Şehirler Arası Tren mesafesi 331 km dir.

Ankara Kütahya Diğer Rota: 3 sa. 34 dk. (314 km), kalkış: Ankara Gar varış: Kütahya Tren Garı

Kütahya – Ankara Tren fiyatları:

  • Mavi Treni Pulman Tam 24 TL
  • Mavi Treni Yataklı Tek kişi TL 127 Çift Kişi 80 Tl

ANKARA – KÜTAHYA MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Ankara Garından Kütahya tren istasyonuna ve Kütahya Garından Ankara Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferi düzenlenir. Trende Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kütahya Tren istasyonu telefonu 223 61 21 dır. Tren garı çalışma saatleri 7/24  Saatleri Arası Açıktır. Adresi Kütahya Tren Garı, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Kütahya Merkez/Kütahya.

Ankara Tren istasyonu telefonu 0 312 309 05 15/336 dır. Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi Ankara Gar, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara.

Ankara Kütahya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Kütahya’dan geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Kütahya Ankara tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Kütahya’dan Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kütahya Ankara treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Ankara Kütahya Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Kütahya Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Kütahya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Ankara veya Kütahya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ankara Kütahya Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Ankara Kütahya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara garı tren saatleri

Ankara Kütahya Mavi Tren saatleri?

Ankara Kütahya Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara şehir garından ilk tren 20:00 saatinde hareket etmekte olup, Kütahya istasyonundan ise ilk tren 03:08 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir