Bakırköy ↔ Polatlı Hızlı Tren Saatleri

İstanbul Bakırköyden Polatlı arasında hızlı tren ve ekspres trenler ile günde bir sefer yolculuk yapabilirsiniz Bakırköyden kalkan ilk tren 22:23 saatinde hareket etmektedir. Polatlı dan Bakırköye ise 23:05 de ilk yht treni hareket etmektedir.

Bakırköy > Polatlı Hızlı Tren saatleri

Polatlı > Bakırköy Hızlı Tren Saatleri

Bakırköy – Polatlı tren ile kaç saat sürer? Polatlı – Bakırköy arası Tren yolu mesafesi 462 Km olduğundan hızlı Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık,yedi saat sürmektedir, Polatlı-Bakırköy tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Polatlı – Bakırköy tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Bakırköy – Polatlı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Bakırköy – Polatlı yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Polatlı – Bakırköy hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Bakırköy ve Polatlı tren garlarından Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Bakırköy – Polatlı Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Bakırköy – Polatlı yht treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ayrıca Hızlı trenlerde yemekli vagon bulunmaktadır

Polatlı – Bakırköy hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Polatlı veya Bakırköy yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır. Polatlı – Bakırköy Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bakırköy – Polatlı hızlı Tren saatleri? Polatlı – Bakırköy hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Polatlı istasyondan İlk hızlı tren 17:46 saatinde yht harreket etmektedir. Bakırköy gardan ise ilk tren 22:23 saatinde Ankara Ekspresi hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir