Basmane ↔ Selçuk Tren Saatleri

2020 bahar Uygulaması na göre iki şehir arası 9 tren seferleri yapılmaktadır. Tren bilet fiyatı 7,5 Tl olup Yolculuk süresi 1 Saat 20 dk dır. Eğerki Selçuk İzmir arasında İzban banliyosunu kullanmak isterseniz izban tren saatleri için tıklayınız

Selçuk ↔ İzmir Tren Saatleri

İzmir’den tren kalkış saatleritren adıselçuk’tan tren kalkış saatleri
07:10 08:55 10:30 12:34 14:30 15:10 16:35 18:20_19:30_23:00TCDD05:13 06:50 07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21_19:38_21:18

Selçuk Basmane Selçuk Arası Bölgesel Trenlerden Basmane Denzl, Basmane Nazll, Söke Basmane bölgesel Trenleri ve göller yöresi Express treni Hergün Çalışmaktadır.

Basmane ↔ Selçuk trenle kaç saat Sürer ? 

Basmane Selçuk İzmir Basmane Arası Trenle Yaklaşık  1,5 Saat sürmektedir.

Selçuk ↔ Basmane Tren fiyatları:

  • Selçuk Basmane Bölgesel Tren Fiyatlarını 444 82 33 e sorunuz Pulman Tam  7 TL
  • Bölgesel Treni Örtülü Kuşetli  TL
  • Bölgesel Yataklı Tek kişi TL  Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Selçuk İzmir Tren Yolu Güzergahı

İzmir Basmane Selçuk Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

İzmir Basmane tren garı

Selçuk Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır

Selçuk Tren istasyonu telefonu ? 0 232 892 60 06 dır İzmir Basmane Tren istasyonu telefonu ? 0 262 321 10 39 dır

İzmir Selçuk arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : İzmir Selçuk istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

İzmir Selçuk tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Selçuk ve İzmir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

İzmir Selçuk treninde Yiyecek içecek bulunur mu? İzmir Selçuk Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Selçuk İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir İzmir Selçuk tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İzmir Selçuk arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir Selçuk Tren saatleri? Ankara İstanbul Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. İzmir dan İlk tren 07:10 saatinde hareket etmektedir. Selçuk den ise ilk tren 05:13 saatinde hareket etmektedir.

Söke Basmane Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİSÖKE
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓19:30Söke↓05:50
Gaziemir↓19:45Selçuk↓06:50
Havaalanı↓19:51Torbalı↓07:21
Torbalı↓20:21Havaalanı↓07:48
Selçuk↓20:52Gaziemir↓07:54
Söke Varış21:51izmir Varış08:11

Basmane Denizli Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41

Basmane Nazilli Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİAydın
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓15:10
Gaziemir↓15:26
Havaalanı↓15:32
Torbalı↓15:59
Selçuk↓16:29
Aydın varış17:33
İzmir
Kalkış
HAREKET SAATİIsparta
Kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir