Batman ↔ Kayseri Tren Saatleri

Batmandan kayseriye tek tren Güney ekspresi olup 09:25 de hareket etmektedir. Kayseriden Batmana tek tren 18:22 de hareket etmektedir. iki şehir arası yolculuğunuz Güney ekspresi ile 15 saat 15 dk sürmektedir. Tren Bilet fiyatı Tam 38 TL dır.

Kayseri ↔ Batman Tren Saatleri

Batman Kayseri Arası Güney Kurtalan Ekspresi  haftanın belirli günleri karşılıklı 1 sefer düzenlenir

ankara
kalkış
HAREKET SAATİkurtalan
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.

Kayseri Batman Tren Yolu Güzergahı

Batman – Kayseri Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 38TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 45 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi 100 TL Çift Kişi 80TL

BATMAN-KAYSERİ GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Batman ↔ Kayseri trenle kaç saat Sürer?

Batman Kayseri Batman Arası Trenle Yaklaşık 15 Saat sürmektedir.

Kayseri Batman Trenle kaç km? Batman Kayseri Arası Tren mesafesi 818 km

Batman Kayseri Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Batman tren istasyonu

Kayseri Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Saatleri Arası Çalışır Batman Tren garı çalışma saatleri: 04:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır

Kayseri Tren istasyonu telefonu? 0 352 231 13 13 dır Batman Tren istasyonu telefonu? 0 488 213 27 70 dır

Kayseri Tren istasyonu

Batman Kayseri arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Batman ve Kayseri den geçen Güney Ekspresi TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Kayseri Batman tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Batman ve Kayseri den Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kayseri Batman treninde yemekli vagon bulunur mu?

Batman Kayseri Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Batman Kayseri Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Batman Kayseri tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Batman veya Kayseri istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Batman Kayseri Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Batman Kayseri Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Batman Kayseri Tren saatleri?

Batman Kayseri Tren seferleri ne ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Batmandan kayseriye ilk tren 09:25 de Kayseriden Batmana ilk tren 18:22 de hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir